Jump to content

Konkurs poświąteczny

portals
 Share

Recommended Posts

Jak zapewne większość wie od dawna mamy system wirtualnych rubli. Od dawna planujemy większe benefity dla ich posiadaczy i być może niedługo się to uda. Jednak teraz dzięki hojności @Bubera organizujemy konkurs z nagrodą dla posiadacza największej ilości rubli. Przelicznik to 0,01 zł za 1₽. Czyli za 70.000₽ nagroda będzie wynosiła 700 zł. Nagroda dotyczy tylko pierwszego miejsca. Konkurs będzie bardzo szybki i zakończy się już 2 stycznia, oprócz tego zwycięzca może liczyć na bonus od fundatora.

• Dodatnia 6

Oddam Ci swoje rubelki, @Chlebczarow i już nie będziesz takim gołodupcem - mnie wystarczy bezgraniczna miłość do Monolitu! 

To gratulacje dla @smox:clappingyellow: Bo faktycznie do 2 stycznia niewiele się zmieni.

A takie pytanie - z wygraną wiąże się też "odessanie" forumowych rubli z konta? Bo konkurs fajny i niespodziewany, ale jeśli stan konta zwycięzcy pozostanie niezmienny, to już wiem kto wygrałby kolejną edycję :D 

2 godziny temu, portals napisał:

Aktualnego stanu posiadania. Druga osoba na liście jest niedaleko więc zobaczymy co z tego wyjdzie :)

To by chyba szybko musiał jakieś tłumaczenie moda zrobić. Albo nawstawiać jakiś fajnych tematów

Spoiler

chyba z gołymi babami

żeby mu ludzie szybko plusowali :005: i żeby rubelków nazbierał.

Tak czy siak, który by nie wygrał to każdemu z tej czołówki się należy.

Godzinę temu, SEB2E napisał:

Mnie ciekawi jak są te rubelki kochane naliczane, nie wiem skąd mam ich tyle ile mam :v

To w szukajeczce wpisz wirtualne ruble i się dowiesz.

Ale, że taki jesteś rozkojarzony przez tą nową dziewoję :D to trochę ci pomogę:

• Dodatnia 2

A będę smox gratulował jak przeczytam ale nie neguję, że jest nomber łan :) 
Natomiast dla takich średniaczków jak ja powinna być nagroda pocieszenia...
Nie musi być mercedes klasy S ale nawet podkładka pod myszkę byłaby fajna.
BTW ciekawe czy jest możliwość zamówienia nadruku na podkładkach fajnie by było jakbyśmy mieli podkładki z nadrukiem forum :)  

@Mnieciu już mnie uprzedził :), bo właśnie też miałem napisać o tych koszulkach. Fajny pomysł z nimi i jakimś ciekawym nadrukiem na nich z logo naszego forum. @smox zasłużone gratulacje jak i dla pozostałych z pierwszej dziesiątki ( według mnie powinny być przynajmniej trzy pierwsze miejsca nagradzane, ciężko nie wspomnieć o @gawron-ie, @kondotier-ze, @cichy-m :) ).

Godzinę temu, mkk7 napisał:

@Mnieciu już mnie uprzedził :), bo właśnie też miałem napisać o tych koszulkach. Fajny pomysł z nimi i jakimś ciekawym nadrukiem na nich z logo naszego forum. @smox zasłużone gratulacje jak i dla pozostałych z pierwszej dziesiątki ( według mnie powinny być przynajmniej trzy pierwsze miejsca nagradzane, ciężko nie wspomnieć o @gawron-ie, @kondotier-ze, @cichy-m :) ).

Dziękuję za pamięć i wyróżnienie z tym związane, ale administracja za przyczyną zwykłej przyzwoitości, nie pozwala sobie na branie udziału w konkursach na Forum. Byłoby to zwyczajnie nieetyczne. Poza tym ja -  jako "ja" nic dla Forum nie zrobiłem poza kilkoma poradnikami gryzmolonymi w trakcie rozgrywki, którą i tak bym uskuteczniał. Moją rolą jest sprawowanie funkcji "Sekretarz" - przynosi mi to satysfakcję w stopniu wystarczającym (ależ teraz przemówiło przeze mnie moje rozbuchane "ego" i fałszywa skromność... :blush:). Za tłumaczenia się nie biorę bo nie dość, że nie potrafię, to i leń śmierdzący ze mnie - taka prawda - brak mi cierpliwości. 

Na uwagę zasługują wymienieni tutaj prócz mnie @metek58,  @kondotier, @gawron i wielu innych, którzy są dużo niżej na liście. Nie chcę nikogo pominąć więc nie będę się rozpisywał - i tak większość jest świadoma wkładu w Forum Tych Ludzi.

Nagradzani powinni być Ci, którzy na to zasłużyli - w życiu w większości przypadków tak nie jest - ale zawsze możemy zmieniać swój własny ŚWIAT, i dążyć by stawał się lepszym. Marzenia trzeba mieć - to nie jest nic złego. 

Jeszcze raz dziękuję Sponsorowi konkursu: @Buberowi. O dobrych ludziach trzeba mówić, bo często pozostają w cieniu.

3 godziny temu, Buber napisał:

@metek58 Rozumiem Twój pesymizm , ale fundusze na ten cel są już w rękach odpowiednich ludzi :)

Dla pewności potwierdzam że środki już doszły. Na następnym spotkaniu poruszmy temat koszulek i innych gadżetów, myślę że po nowym roku uda się z tym ruszyć.

• Dodatnia 1