Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też musiałem za dziadem ganiać. Ale bez "popychania". Wystarczyło że się ruszyłem.

Masz kilka wątków w modzie. Trzeba je robić równolegle, bo trzej przyjaciele, bez względu na informacje że zginęli, przepadli, w końcu się muszą spotkać. I może najpierw trzeba załatwić rzeczy na Generatorach, a dopiero mod puści Rudy las.

Jak jeszcze na CEA2 nie właziłeś na komin do śmigłowca, to się postaraj o Rubinową sprężynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wlazłem.

Łoj, to było niesamowite !

Mam lęk wysokości i wchodząc na komin ręce miałem mokre i puls podniesiony.

Z resztą podobne odczucia miałem w Metro 2033 wchodząc na wieżę (ostatnie zadanie). Z ostatnich kilku kroków zrezygnowałem bo nie byłem w stanie. Zakończenie obejrzałem na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem @kondotier stosując sprawdzoną przeze mnie metodę "nacisku" na skrypt.

Jak nie mogłem z przodu to ruszyłem z tyłu.

Poszedłem na tył Domu Kultury, najbliżej jak się dało, a dało się zdecydowanie bliżej niż z przodu i to uruchomiło skrypt.

Teraz zaczyna buszować na Zatonie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośbę mam - ma ktoś może save tuż po zrobieniu zdjęcia monolitu???? - już dwie godziny celuję ze snajperki-aparatu i nie mogę namierzyć tego pixela do zdjęcia:(

Wiem gdzie powinien być - poradnik obejrzałem - ale podobnie jak z fleszką w x8 nie mogę go trafić:(

Edytowane przez dubvangrup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że zespawnowałem fotkę żeby zobaczyć jak ma wyglądać(i to drugie też) ale nie zalicz mi tego pierwszego punktu w zadaniu.

Niestety Klenow nie chce nielegalnie zdobytych fotek. Jutro spróbuję jeszcze, a jak się nie da to mam jeszcze parę modów do przejścia.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pierwszą od dłuższego czasu totalnie luźną chwilę i przy okazji chęć, żeby sobie "posolankować". Wczytałem ostatni zapis, kompletny chaos, bo nie pamiętam co miałem robić. Podpowiedzcie mi jak z tym Rabinowiczem - powinien być w Prypeci, ale go nie ma. Wiem, że coś trzeba było zrobić wcześniej... ale nie pamiętam co. Świta mi wioska pijawek na Magazynach. Dobrze kombinuję?

Będę miał pewnie jeszcze jedno pytanie, bo coś mi się w tej Prypeci jeszcze nie zgadza, ale najpierw chcę ogarnąć tego Rabinowicza.

Swoją drogą - to, co spotkałem w Podziemiach Prypeci było... fuj. Nie spodziewałem się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadać z Kutwą. I mieć flaszkę dla jednego pijaczyny w wiosce pijawek. Za pierwszym razem długo zwlekałem z tym zadaniem i nie było już z kim pogadać, za drugim też zwlekałem tylko mniej i mi faceta pijawa wykończyła. Dopiero za trzecim razem się udało.

A co do tego fotopistoletu, czy jest możliwość sterowania nim? Bo jak oglądam to zdjęcie to wygląda jakby było zrobione z większej odległości i z góry.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rabinowiczem czasami tak bywa, że już jesteś w pokoju a jego nie ma, musisz przejść do innych pomieszczeń i wtedy powinien się pojawić, ja tak miałem. Odnośnie zdjęcia ja się też męczyłem i myślałem, że mnie krew zaleje, musisz kombinować, ja się posiłkowałem filmem i miałem problem, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość, dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czy Pantera jak przeżyje to będzie się coś psuć? Bo u mnie niestety przeżyła.Muzyczka była , stary po rozpaczał i na razie wszystko działa.

58 minut temu, Fr0zeN napisał:

Dziękuje, a tak przy okazji, to normalne, że po założeniu egzo bandyty który daje udźwig 80kg energia kończy mi się szybciej jakbym był przeciążony posiadając 100kg udźwigu?

Może badziewie potrzebuje jakiegoś zasilania jak SKAT 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 - Nie zginęła Ci jak wynosiła bombę z wioski?

Ja bym ponownie przegrał tę jej akcję, aby zginęła. Raz, że dalsze dialogi staną się bez sensu, a poprawne działanie moda może być chwilowe.

Masz już dalszą część moda, "Ognisko domowe" i w tej części dla Pantery nie ma miejsca. Jej miejsce zajmuje inna NPCka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panterę załatwiłem ale dopiero za trzecim razem.Teraz jestem  w MM i dziwne trochę bo na filmie gościa przerzucało do MM bez broni a mnie nie chce w ogóle przerzucić tylko otwiera się przejście i wchodzę z bronią. Jak byłem przy tym teleporcie to (na próbę) wszedłem z wszystkim to usunęło mi tylko broń w slotach.To co w plecaku  zostało.

A tak z innej beczki to dobrze jest sobie załatwić u wędrownego handlarza Wintoreza Snajperskiego z namierzaniem celu.Tylko że (chyba) ostatnia okazja na to jest na ATP po wykonaniu zadań dla Kalinina(Chyba tak się nazywał). Później już go nie spotkałem.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @tybet64 jest nieścisłość w filmach Syrriusa i w modzie w który gramy. Z tego co mówi Syrrius wynika, że ma wrzucone jakieś fixy i chyba stąd ta różnica. Dla nas lepiej. Wszedłem w tport, otworzyło się przejście Limansk/MM, zabrałem sprzęt z sejfu i hajda do Miasta w pełni uzbrojonym.   

Tak, ale ten Wintorez nie ma ognia ciągłego. Dla mnie to wada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.