Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ignachinio napisał:

Co niby zrobiłeś? Przeczytałeś 782 strony na stalker.pl i nie rzucił Ci się w oczy mój nick? Problemy z czytaniem?

Nie, przeczytałem tylko głównego posta. Stalker jest dla mnie tylko hobby, nie obsesją. Nie zamierzam poświęcać takiej ilości czasu przy tak małym projekcie jakim był TFWR

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

Nie ma fixów to ciekawe szczególnie, że ja znalazłem je w 30 sekund. Polecam posty kolegi Pangia   tam znajdziesz potrzebne Ci rzeczy i nie pisz tutaj o nieaktywnych linkach bo akurat ten fix do dziś jest aktywny. Także kolego zalecam więcej pokory.

Tak jak pisałem wyżej - w TFWR są wszystkie oficjalne fixy jakie były przygotowane przez twórców, przynajmniej tak twierdzą ludzie którzy uploadowali moda na s.pl

3 minuty temu, Ignachinio napisał:

Ekonomia co jest? Patrz specjalnie odpaliłem sobie na koniec wersję moda 3.8 oryginalną i jakoś nie widziałem różnicy w strzelaniu a co do ekonomii to robisz sobie teraz jaja? Taki trolling po nocy? Nic w niej nie zmieniłeś ceny są jakie były. Zasoby pojawiają się tak jak się pojawiały a frakcję nadal popełniają te same błędy. Ja nie wiem tak trudno po prostu powiedzieć sorry chciałem sobie dobrego moda przywłaszczyć ale nie poszło?

Tutaj to nawet nie zamierzam tego komentować xD

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

Napisałem kolego, że odświeżyłeś trochę moda ale samo CN było ładnie zrobione więc znając życie pewnie wgrałeś którego z licznych modów na grafikę. Co nie zmienia faktu, że o optymalizacji nie pomyślałeś i zdarza się od groma wylotów nie wiadomo skąd i po co.

Tak, dokładnie to zrobiłem, oraz opisałem w pliku readme. Wymieniłem wszystkie modyfikacje graficzne które zostały użyte w celu poprawienia grafiki. A co do optymalizacji - no, niestety tak to jest gdy próbujesz się o czymś wypowiedzieć ale nie masz pojęcia jak to działa. Stalker Czyste Niebo działa na 32 bitowym silniku, w dodatku na starej wersji Xraya. Nie da się osiągnąć takiej grafiki i jednocześnie dobrze tego zoptymalizować pod starsze komputery tak by to dobrze działało, bez ingerowania w sam silnik. Czyste Niebo to nie Anomaly z którego można wyciągnąć 300% bez poważniejszych skutków dla stabilności.

A jeśli masz problem z wylotami - czemu zwyczajnie nie wyślesz loga? Czy nie takie są zalecenia w przypadków problemów z modami? Pamiętaj też że sporo zależy również od komputera - próba odpalenia takiego moda na słabym sprzęcie zawsze będzie kończyć się problemami ze stabilnością. Jest to chyba najbardziej podstawowa zasada.

8 minut temu, Ignachinio napisał:

Ale wiesz, że nawet nie zrobiłeś tego poprawnie bo karabiny gryzą się z dodatkami i przy okazji skoro jesteś ,,twórcą" tego dzieła to nawet nie chciało Ci się sprawdzić czy wszystko w tym modzie gra? To żart?

Jeśli to poprawi Ci humor, to uznajmy że to żart.

9 minut temu, Ignachinio napisał:

Dajmy sobie spokój kolego. Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Uważasz, że to wszystko co napisałem przed ,,słabe 2/10" to co to było? Lista zakupów na jutro? Czy poradnik jak skręcić szafkę?

Jeśli tak wyglądają Twoje listy zakupów to mogę szczerze pogratulować umiejętności improwizacji w akcji. Ja z taką nie dałbym rady :v

10 minut temu, Ignachinio napisał:

Opis moda już sam w sobie wprowadza w błąd i naprawdę mało mnie obchodzi czy wstawiał to twój ziomek, Ty twoja babcia czy legendarny Czarny Stalker. Opis sugeruje zupełnie co innego. Nie dodałeś tam praktycznie nic. Żadnego balansu i tak dalej.. zero

Zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Bardzo to zabawne w tle tej wiadomości. Dopiero co Ci napisałem, że opis moda na CZ nie jest mojego autorstwa. 

11 minut temu, Ignachinio napisał:

No i najważniejsze na to czekałem. Wiadomość prywatna a i owszem w odpowiedzi dostałem od Ciebie co to niby dodałeś do tego magicznego moda. Niestety okazało się, że mija się to z prawdą. Także cieszę się, że ten mod nie wylądował tutaj na serwerze bo byłbym współwinny kradzieży.

Jako że ta część wiadomości została napisana przeze mnie to nie widzę nic złego w jej udostępnieniu.

1115.thumb.PNG.d2d6f68d16cfb1c0f2a30ea2e38605de.PNG

Nigdzie nie mijam się z prawdą. Sam zwróciłem uwagę na to że AO 1.2 została zaimplementowana jedynie częściowo. Zaznaczyłem również wszystkie modyfikacje z których pobrałem jakieś tekstury, tak by nikt nie zarzucił mi że pominąłem czyiś wkład. Poprawa balansu ekonomicznego oraz tego jak działa broń palna też wbrew tego co mówisz nie jest bzdurą. Fakt, większość cen jest taka jak w oryginalnym TFW, jednak jest to spowodowane tym że ceny tych przedmiotów w mojej opinii nie wymagały zmiany. Modyfikacja ceny toczyła się głównie amunicji oraz broni, jednak, jako że bardzo lubisz się czepiać szczegółów, nie wymienie dokładnie czego, ponieważ zwyczajnie już tego nie pamiętam. 

15 minut temu, Ignachinio napisał:

Kolego na własny użytek możesz sobie robić co tam tylko chcesz. Nawet przerobić OP.2.1 aby PM zabijał wszystkich na strzała. Ale nie podpisuj się pod czyjąś ciężką pracą bo tamta ekipa nie po to się tyle nawalczyła aby to stworzyć aby ktoś to teraz pod pozorem dodania ćwierć niedziałającego karabinka zabierał i twierdził że coś tam współtworzy.

Idąc tą logiką - ludzie robiący spolszczenia nie powinni się pod nimi podpisywać, w końcu jedynie modyfikują oni ciężką pracę ludzi którzy napisali oryginalny scenariusz. Raczej zgodzimy się z tym że ten punkt nie ma żadnego sensu.

 

16 minut temu, Ignachinio napisał:

Także niepoważnie to wygląda twój mod a w zasadzie przepraszam twój nick przy modzie stworzonym przez kogoś innego, dodany na zasadzie ,,dodałem karabinek zmieniłem w pliku cenę amunicji wkleiłem paczkę graficzną jestem twórcą!"

Tak, dokładnie, nie zamierzam temu zaprzeczać. Nigdy nigdzie nie stwierdziłem że TFW jest moim modem. Jedyne co zrobiłem to połączyłem zawartość kilku paczek graficznych, dodałem paczkę broni, zmieniłem cenę amunicji oraz własnoręcznie zmodyfikowane shadery. Nigdy nie twierdziłem że było inaczej.

 

Cały ten twój wywód uświadamia mi jak toksyczny jest fandom tej gry. Ludzie zamiast się cieszyć że początkująca osoba stara się udoskonalić zapomnianego moda, szuka problemu gdzie tylko się da. Może ty jesteś osobą która robi takie rzeczy dla "fejmu", ale ja mam naprawdę w dupie to czy ktoś wie czy jestem autorem czy nie. Stworzyłem ulepszoną wersje TFW dla siebie, znajomy stwierdził że dobrze to wygląda i zaproponował wrzucenie na CZ. 

Twoje zachowanie w tym momencie mogę podsumować jedynie słowami "żałosne". Naprawdę nie rozumiem jaki masz cel w tym by mnie zdyskredytować na tym forum.

  • Super 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napisałem kolego, że odświeżyłeś trochę moda ale samo CN było ładnie zrobione więc znając życie pewnie wgrałeś którego z licznych modów na grafikę. Co nie zmienia faktu, że o optymalizacji nie pomyślałeś i zdarza się od groma wylotów nie wiadomo skąd i po co.

Czasem należy przystopować kolego. 
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale z racji BARDZO MIERNEGO silnika CS nigdy nie będzie dorównywał CoP czy modom opartym o niego.
Autorzy nie ruszali silnika, już pomijam że w czasie powstawania TFW nikt z polskiej sceny modderskiej nie wiedział nawet o tym że wyciekły kody źródłowe X-Ray'a. 
 

Ja wiem że zaraz się pojawi "ALE JA NIE MUSZE PIEC CHLEBA ŻEBY POWIEDZIEĆ ŻE JEST DO ŚMIECI", ale spróbuj cokolwiekk zrobić z silnikiem CS. 
Nawet nie wprowadzaj swoich zmian, skompiluj go. Oznacz mnie jak to zrobisz. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę trochę zarzutów powyżej, ale pamiętam, że fajnie mi się grało w tego moda, trzymał gracza zajętym, towarzysze za szybko nie umierali. Chętnie w wolnej chwili zerknę na tę nową wersję i zobaczymy ;) Wyloty w CS to standard, problemy z zapisem też były, ale wtedy się zwyczajnie cofałam 😅

@PainChiller Uchyliłbyś rąbka tajemnicy co to za 2 nowe frakcje, czy to by był duży spoiler? 🤔:D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Metastophalius napisał:


@PainChiller Uchyliłbyś rąbka tajemnicy co to za 2 nowe frakcje, czy to by był duży spoiler? 🤔:D

Nic specjalnego, zapewne chodzi o Opór i Najemników. Frakcje zostały dodane w TFW 3.8, po prostu poprzedni kolega niezbyt skrupulatnie przeczytał opis moda przez postawieniem mi zarzutów ;v

Edytowane przez PainChiller
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś kolego napisać ale Ty się sam zakopujesz jeszcze głębiej. Także niech moją odpowiedzią będzie to:

Cytat
  • możliwość dołączenia do prawie każdej frakcji (w tym dwóch nowych);
  • nowa paczka broni – Arsenal Overhaul 1.2;
  • system punktów doświadczenia;
  • znacznie usprawniona sztuczna inteligencja;
  • jeden z najlepszych systemów rekrutowania stalkerów do własnej drużyny;
  • mnóstwo innych, mniejszych lub większych nowości

Koleś nic z tych rzeczy nie zostało dodanych przez ciebie. Nie licząc powiedzmy tego drugiego pkt ale myślę, że jakbym przysiadł 20 minut to sam dzięki pomocy poradników istniejących tutaj napisanych przez naszych wspaniałych moderów sam bym był w stanie to zrobić. Twój opis sugeruje nie wiadomo co a tak naprawdę mamy parę modów graficznych które poprawiają trochę grafikę ale tak jak napisałem nie przetestowałeś nawet tego.

Następnie piszesz, że masz wszystkie oficjalniej fixy. Potem gdy mówię Ci gdzie można poszukać innych fixów sugerujesz, że nie działają linki a teraz twierdzisz, że pobrałeś tylko te z pierwszej strony moda wydanego w 2014 roku...

Nie widzisz pewnej niekonsekwencji w tym co piszesz?

Cytat

Fakt, większość cen jest taka jak w oryginalnym TFW, jednak jest to spowodowane tym że ceny tych przedmiotów w mojej opinii nie wymagały zmiany. Modyfikacja ceny toczyła się głównie amunicji oraz broni, jednak, jako że bardzo lubisz się czepiać szczegółów, nie wymienie dokładnie czego, ponieważ zwyczajnie już tego nie pamiętam. 

To gdzie ta twoja mityczna poprawa balansu obiecywana? Skoro jedyne co zrobiłeś to zmieniłeś cenę amunicji i nawet w sumie nie wiesz której :P To jakieś jaja są.

 I tak dalej i tak dalej. Cały czas zastanawiam się czy Ty na serio nie widzisz problemu w tym co zrobiłeś?

I tak na koniec porównanie pracy tłumaczy do twojej to groteska. Jakoś nie widziałem nigdzie na forum moda OP.2.1KOBAL bo on robił tłumaczenie. Po prostu kolego dodałeś na szybko dwie paczki graficzne, pół karabinu (który nie działa bo nawet tego nie przetestowałeś) i gdzieś tam cenę na amunicję do Grozy zmieniłeś z 150 na 130 aby było realniej i wrzucasz to jako swoją twórczość. Na serio nie widzisz problemu?

Na takiej zasadzie za chwilę możemy mieć wysyp takich modów robionych na szybko na kolanie. Byle tylko były.

Co do logów i nie tylko to cóż. Przy wylocie zapisu nie ma żadnego loga po prostu gra nie wczytuje się i tak sobie trwa i trwa. Zapis zepsuty. A moda testowałem na trzech kompach. Specjalnie dla Ciebie na średnim, dobrym i zeszłorocznym złożonym tylko pod gry. Więc nie wiem gdzie Ty tam widzisz słaby sprzęt. To raczej to, że powrzucałeś na chybił trafił paczki które pewnie ze sobą nie współgrają i się gryzą. Ale sam przyznałeś, że moda nie testowałeś to skąd masz to wiedzieć.

 

Cytat

Cały ten twój wywód uświadamia mi jak toksyczny jest fandom tej gry.

Bo zwróciłem Ci uwagę, że to co zrobiłeś jest nie w porządku. Bo nie przeszedłem tak jak twoi znajomi z CZ nad kradzieżą do porządku dziennego? Tak masz rację toksyczne jest pewne środowisko które kradnie czyjąś pracę i twierdzi, że nic takiego się nie stało. Jak widać, wpasowujesz się w ten klimat. Ale mi się takie coś nie podoba po prostu brzydzę się kradzieżą.

Dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj posta.

 

I tak jak napisałem Ci, gdybyś faktycznie stworzył coś nowego do tego moda (nawet z błędami) byłbym pierwszym do chwalenia. Mało tego sam zgłosił bym się do Ciebie w celu przetestowania tego moda. Wyłapania szczegółów i tak dalej. Dlatego zamiast tutaj się rzucać popracuj nad prawdziwą własną wersją tego moda.

 

Pozdrawiam

 

 

  • Za szczególną pomoc 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Koleś nic z tych rzeczy nie zostało dodanych przez ciebie. Nie licząc powiedzmy tego drugiego pkt ale myślę, że jakbym przysiadł 20 minut to sam dzięki pomocy poradników istniejących tutaj napisanych przez naszych wspaniałych moderów sam bym był w stanie to zrobić. Twój opis sugeruje nie wiadomo co a tak naprawdę mamy parę modów graficznych które poprawiają trochę grafikę ale tak jak napisałem nie przetestowałeś nawet tego.

Stary... I ty zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem? Zdajesz sobię sprawę że ten opis nie opisuje zmian względem zwykłego TFW a względem Czystego Nieba? xD

Rozumiem że jakbyś sam wrzucał, na przykład, takie Tajne Ścieżki 2 z Autumn Aurorą to opisałbyś tylko i wyłącznie funkcje AA, całkowicie pomijając to co dodaje TŚ2, tak?

A jeśli twierdzisz że zrobienie czegoś takiego to 20 minut... no, czekam, bo widać że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz... no, ale tak to już jest że nagłośniej krzyczą dzieci które nie mają pojęcia o czym mówią.

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Następnie piszesz, że masz wszystkie oficjalniej fixy. Potem gdy mówię Ci gdzie można poszukać innych fixów sugerujesz, że nie działają linki a teraz twierdzisz, że pobrałeś tylko te z pierwszej strony moda wydanego w 2014 roku...

Pozwolę sobie skomentować zrzutem ekranu:

C14.PNG.60631ca37c5c0c2e797e81d0bcd17198.PNG

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

To gdzie ta twoja mityczna poprawa balansu obiecywana? Skoro jedyne co zrobiłeś to zmieniłeś cenę amunicji i nawet w sumie nie wiesz której :P To jakieś jaja są.

Już napisałem. Jeśli masz problem z dedukcją to poproś kogoś innego by przeczytał Ci moje wypowiedzi.

 

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

I tak dalej i tak dalej. Cały czas zastanawiam się czy Ty na serio nie widzisz problemu w tym co zrobiłeś?I tak na koniec porównanie pracy tłumaczy do twojej to groteska. Jakoś nie widziałem nigdzie na forum moda OP.2.1KOBAL bo on robił tłumaczenie. Po prostu kolego dodałeś na szybko dwie paczki graficzne, pół karabinu (który nie działa bo nawet tego nie przetestowałeś) i gdzieś tam cenę na amunicję do Grozy zmieniłeś z 150 na 130 aby było realniej i wrzucasz to jako swoją twórczość. Na serio nie widzisz problemu?

Nie, nie widzę żadnego problemu. Zwłaszcza że nigdzie nie napisałem że TFW jest moim modem, wszystko to są tylko i wyłącznie twoje wyimaginowane problemy. 

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Na takiej zasadzie za chwilę możemy mieć wysyp takich modów robionych na szybko na kolanie. Byle tylko były.

Ja bym nie miał nic przeciwko. Im więcej modów tym lepiej, a takie betonowe jak Twoje podejście wśród innych modderów jest właśnie największym problemem w tym fandomie.

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Co do logów i nie tylko to cóż. Przy wylocie zapisu nie ma żadnego loga po prostu gra nie wczytuje się i tak sobie trwa i trwa. Zapis zepsuty. A moda testowałem na trzech kompach. Specjalnie dla Ciebie na średnim, dobrym i zeszłorocznym złożonym tylko pod gry. Więc nie wiem gdzie Ty tam widzisz słaby sprzęt. To raczej to, że powrzucałeś na chybił trafił paczki które pewnie ze sobą nie współgrają i się gryzą. Ale sam przyznałeś, że moda nie testowałeś to skąd masz to wiedzieć.

Testowałem na jednym komputerze, ale tak jak mod został wydany, i zagrało w niego bardzo dużo osób, to wymienione tutaj problemy o dziwo spotykają tylko Ciebie. Szybkie pytanie - korzystałeś z konsoli do tworzenia zapisów? :v

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

I tak jak napisałem Ci, gdybyś faktycznie stworzył coś nowego do tego moda (nawet z błędami) byłbym pierwszym do chwalenia. Mało tego sam zgłosił bym się do Ciebie w celu przetestowania tego moda. Wyłapania szczegółów i tak dalej. Dlatego zamiast tutaj się rzucać popracuj nad prawdziwą własną wersją tego moda.

Kiedyś bardzo chętnie stworzę coś nowego, ale wyobraź sobie że modyfikowanie gier nie jest czymś tak dziecinnie łatwym jak może Ci się wydawać. Nikt nie zaczynał od stworzenia własnej wersji OP-2.

I co rozumiesz przez własną wersje tego moda? Oczekujesz że miałbym napisać TFW od podstaw? Znając twoje podejście nawet wtedy oskarżałbyś mnie o kradzież(co brzmi dość komicznie, bo z prawnego punktu widzenia nie da się ukraść modyfikacji, która jest modyfikacją plików należących prawnie do GSC) ponieważ "Jedyne co to przepisałem to co twórcy zrobiliby wcześniej"

Bardzo mnie ogólnie bawi że jedyną osobą która ma z tym jakikolwiek problem jesteś ty. Losowy random z internetu który jak widać zwyczajnie nie ma pojęcia o tym jak tworzy się modyfikacje. Bardzo chętnie usłyszałbym głosy autora TFW 3.8, czy faktycznie uważa że okradłem go z jego pracy. Prawda jest taka, że gdyby nie TFWR to o TFW prawdopodobnie nikt by dzisiaj nie pamiętał - dzięki tej wersji zagrało w niego bardzo dużo osób które ze stalkerem zaczynało gdy TFW było już martwe. Ja samemu, gdybym stworzył jakiegoś moda, to nie miałbym nic przeciwko temu by inni ludzie modowaliby go na swój sposób. Dla mnie byłoby to świadectwo tego że zrobiłem coś naprawdę dobrego.

Myślę że dalsza kłótnia z tobą nie ma sensu. Zupełnie nie rozumiesz o czym piszesz i zwyczajnie nie podchodzisz do sprawy w obiektywny sposób, a mówiąc prosto, zachowujesz się tak jakbyś miał do mnie osobisty problem o to że odmówiłem Ci gdy zaproponowałeś mi wrzucenie tutaj moda. 
Powiem Ci nawet więcej, jeśli kiedyś samemu stworzę jakąś większą modyfikacje, to ze względu właśnie na takie osoby jak ty, nie udostępnie go na tym forum. Na tym forum były już moje 2 modyfikacje.

Przypadek poprzedniej jest bardzo zabawny. Pamiętam jak przed chwilą pisałeś o tym że byłbyś pierwszy do pomocy... brzmi to bardzo zabawnie biorąc pod uwagę że przy podzieleniu się na tym forum swoim, mniej poważnym modem, usłyszałem, cytując "Przestań kompromitować się tworząc taki syf. Przez właśnie takie mody jak twój GSC nigdy nie wznowi prac na Stalkerem 2"

Tak, uważam że to community jest zwyczajnie toksyczne. Gdyby było inaczej to przed zwyzywaniem mnie na forum publicznym, wpierw spróbowałbyś się nieco lepiej zorientować w całej sprawie (Gdzie załączone przeze mnie w poprzednich odpowiedziach zrzuty ekranu pokazują że niespecjalnie Ci się chciało). 

Edytowane przez PainChiller
  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bo nie przeszedłem tak jak twoi znajomi z CZ nad kradzieżą do porządku dziennego? 

Ci znajomi z CZ się śmieją z "niedzielnych prawników". Zgaduję że stara gwardia GSC też by się pośmiała jak by rozumieli polski. 
Wielcy obrońcy prawa i modderów. Rzygać mi się chce jak coś takiego widzę.
Zrozumiałbym gdyby faktycznie PainChiller coś ukradł, miał w poważaniu autorów i całą resztę.

Wracając do tematu, tych wielkich kradzieży...

To co zrobiłeś do trylogii pozostaje w rękach GSC.
Możesz płakać, wieszać się czy skakać z mostu - Wszystko co tworzysz na bazie stalkera nigdy nie będzie Twoją własnością.
Możesz kombinować na lewo i prawo, tworząc tekstury totalnie od zera - z momentem jak już sobie wypuszczasz projekt, zgadzasz się na warunki GSC które były jasno podawane
chociażby na ich forum. 
Starsi stażem pewnie pamiętają jak GSC przygarnęło sobie pracę xStream. 
"EJ ALE TAK NIE MOSZNA JAK TO PRZECIEZ TO JEGO PRACA BYLA UAAA GSC JEST ZLE!!/1!!?!?!"

Bo mogli. Sam xStream nie miał z tym żadnego problemu.


A co do samego TFW..
Prace innych modderów wykorzystane w TFW były w domenie publicznej (pomijam że mody były tworzone w oparciu o własność intelektualną GSC Game World).
Czyli wychodzi na to że ja mogę te same prace wykorzystać w Anomaly, czy innym większym projekcie. Nikt nie będzie miał o to problemu.
Nic mi za to nie grozi, no chyba że komentarze od niedzielnych prawników i rycerzy sprawiedliwości, których przy premierze Anomaly się naczytałem wystarczająco.

Na zakończenie, bo raczej nie będę wchodzić do tematu po trzy razy dziennie żeby gadać do ściany. 
Jak już macie płakać "łełe kradno" to pokażcie jakikolwiek dowód, chętnie przekażę chłopakom - włącznie z tym hostowaniem spolszczeń, przypisywaniem sobie
własnych praw do własności intelektualnej GSC, etc. 

  • Super 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę? To co zacytowałem to opis twojej wersji moda.. nie TFW tylko twojej.. To ty podpisałeś swoją pracę wrzucając tam opis zawierający dodanie nowych frakcji, balansu i dodatku dodającego dwie bronie? Coś źle mówię to może zobaczmy.

Cytat
  • możliwość dołączenia do prawie każdej frakcji (w tym dwóch nowych);
  • nowa paczka broni – Arsenal Overhaul 1.2;
  • system punktów doświadczenia;
  • znacznie usprawniona sztuczna inteligencja;
  • jeden z najlepszych systemów rekrutowania stalkerów do własnej drużyny;
  • mnóstwo innych, mniejszych lub większych nowości

Na sześć punktów które wymieniłeś tutaj miałeś coś do powiedzenia przy jednym paczce z bronią. I nie tłumacz się pokrętnie, że to opis moda a nie twojej wersji. To co tam robi twoja praca? Z boku wygląda to tak jakbyś to wszystko ty zrobił a nie poprzedni twórcy. Nie widzisz tego?

Komentarza o dzieciach hmm nie mam 14 lat ale widzę, że ty masz.

Ale skoro masz o tym pojęcie to czemu nawet nie chciało Ci się poprawić błędów? Nie umiałeś.

Ten twój zrzut ekranu jest tak beznadziejny jak Ty... napisałem Ci gdzie znajdziesz fix na naprawę strzelaniny w barze za to Ty pokazujesz mi screen naprawy medyków i wylotu przy pytaniu o pracę. No są to dwie różne rzeczy ale jak zawsze ty wiesz lepiej.

Cytat

Już napisałem. Jeśli masz problem z dedukcją to poproś kogoś innego by przeczytał Ci moje wypowiedzi.

no patologia. Nawet nie wiesz co zmieniłeś a chwalisz się poprawioną ekonomią? To żart?

Cytat

Nie, nie widzę żadnego problemu. Zwłaszcza że nigdzie nie napisałem że TFW jest moim modem, wszystko to są tylko i wyłącznie twoje wyimaginowane problemy. 

Ale to wrzuciłeś swoją wersję w której zaznaczyłeś od groma zmian które tak naprawdę nie są twoje. Całym problem jaki tutaj jest jest to, że dodając parę marginalnych rzeczy stworzyłeś sobie wersję moda który nie jest twój. Jak mam ci to wytłumaczyć jaśniej. Nie chodzi o to aby tworzyć pierdyliard modów które nic nie wnoszą ale 10 tak wartościowych aby każdy chciał w to pograć. Na serio tego nie widzisz?

Cytat

Testowałem na jednym komputerze, ale tak jak mod został wydany, i zagrało w niego bardzo dużo osób, to wymienione tutaj problemy o dziwo spotykają tylko Ciebie. Szybkie pytanie - korzystałeś z konsoli do tworzenia zapisów? :v

I znowu to samo. Ktoś gdzieś coś testował kto nikt tego nie wiem ale wszystko działało bo mi zadziało.. Zagrałeś chociaż każdą frakcją? Sprawdziłeś zachowanie w składzie? Schowki które są poza mapą? Podobno jesteś moderem już od jakiegoś czasu i ja jak to napisałeś ,,człowiek bez wiedzy" mam Ci mówić jak testuje się mody?

Zresztą jaką ty sobie opinie sam wystawiasz pisząc takie rzeczy jak to, że ty w sumie tego moda nie testowałeś. Ty się słyszysz? Jak to brzmi.

Cytat

Kiedyś bardzo chętnie stworzę coś nowego, ale wyobraź sobie że modyfikowanie gier nie jest czymś tak dziecinnie łatwym jak może Ci się wydawać. Nikt nie zaczynał od stworzenia własnej wersji OP-2.

I co rozumiesz przez własną wersje tego moda? Oczekujesz że miałbym napisać TFW od podstaw? Znając twoje podejście nawet wtedy oskarżałbyś mnie o kradzież(co brzmi dość komicznie, bo z prawnego punktu widzenia nie da się ukraść modyfikacji, która jest modyfikacją plików należących prawnie do GSC) ponieważ "Jedyne co to przepisałem to co twórcy zrobiliby wcześniej"

Kolego ale jak zaczynasz od chamskiej podjeby to gdzie ty chcesz dojść? Za chwilę zobaczymy OP.2 spod twojej ręki w którym stwierdzisz że dodałeś ładne krzaczki, dwa karabiny i balans bo Sowa sprzedaje teraz amunicję za 25 rubli a nie 20. No super. Graty.

Zresztą koleś napisałem Ci co można by było uznać za twój twór. Jakbyś zmodyfikował tak TFW, że odpalając widział bym wszędzie zmiany to tak jak ci napisałem byłbym pierwszym do chwalenia cię..

Potem mamy standardowo bełkot i to straszny o prawach, srawach randomach w necie i te sprawy.

Cytat

Myślę że dalsza kłótnia z tobą nie ma sensu. Zupełnie nie rozumiesz o czym piszesz i zwyczajnie nie podchodzisz do sprawy w obiektywny sposób, a mówiąc prosto, zachowujesz się tak jakbyś miał do mnie osobisty problem o to że odmówiłem Ci gdy zaproponowałeś mi wrzucenie tutaj moda. 
Powiem Ci nawet więcej, jeśli kiedyś samemu stworzę jakąś większą modyfikacje, to ze względu właśnie na takie osoby jak ty, nie udostępnie go na tym forum. Na tym forum były już moje 2 modyfikacje.

Dobre wręcz zajebiste. Zacznijmy od końca te dwie twoje modyfikację to też kradzione oj przepraszam przerobione czyjeś mody?

I o co mam mieć do Ciebie niby żal? O brak udostepnie tego moda tutaj. To może popatrzmy na to.pierdleyt.thumb.png.433108458839284ce530ec524d51afa8.png

Zazwyczaj nie lubię wstawiać takich wcinek ale tym razem zrobię wyjątek. Proszę. Faktycznie zakazałeś mi wstawienia tego moda jako ja na to forum. No taki zakaz był, że do dziś boję się kompa właczyć. Faktycznie sam nie chciałeś tego zrobić, jęczałeś, że ktoś ci przykrość zrobił czy coś. A tak naprawdę chodziło o to aby nikt Ci tam bezczelnej podjeby i kradzieży nie wytknął. Wolałeś dać innym taką możliwość a potem być w cieniu.

Czyli nie dość, że jesteś Złodziejem to jeszcze Kłamcą.

Cytat

Przypadek poprzedniej jest bardzo zabawny. Pamiętam jak przed chwilą pisałeś o tym że byłbyś pierwszy do pomocy... brzmi to bardzo zabawnie biorąc pod uwagę że przy podzieleniu się na tym forum swoim, mniej poważnym modem, usłyszałem, cytując "Przestań kompromitować się tworząc taki syf. Przez właśnie takie mody jak twój GSC nigdy nie wznowi prac na Stalkerem 2"

Konkret ziomuś kto gdzie kiedy i po co. A nie pierdolenie o szopenie. Ja ci to napisałem? Chciałem Ci pomóc przy TFW  bo był to mój pierwszy mod w jaki zagrałem. Tylko i wyłącznie dlatego.

Cytat

Tak, uważam że to community jest zwyczajnie toksyczne. Gdyby było inaczej to przed zwyzywaniem mnie na forum publicznym, wpierw spróbowałbyś się nieco lepiej zorientować w całej sprawie (Gdzie załączone przeze mnie w poprzednich odpowiedziach zrzuty ekranu pokazują że niespecjalnie Ci się chciało). 

CO ty typie bierzesz? Miałem z tobą uzgadniać recenzję twojego moda? Ty się dobrze czujesz? Może gdzieniegdzie aby wstawić cokolwiek musisz mieć zgodę autora ale nie tutaj.

I miałem tutaj zakończyć ale pojawili się obrońcy uciśnionych z rodowodem  CZ. Jak mi was złodzieje i krętacze brakowało.

Najpierw pierwszy strażnik L coś tam.

Chłopie powiedz mi jak można być tak głupim. Nawet jeśli to bzdury co tam o prawach wypisujesz to prawda. To istnieje jeszcze coś takiego jak przyzwoitość honor.. zresztą komu ja to piszę. Śmieją to się ludzie z tobie podobnych złodziejaszków. Naściągaliście tam sobie baranów i myślicie, że wszystko wam wolno. Dla mnie jesteś zwykłym odpadem. Jeśli popierasz takie manewry jak kradzieże pracy kogoś (nawet jeśli darmowej i ogólnodostępnej to jednak wypadało by chociaż zapytać czy można a nie kraść żeby mieć jak typowa parówką) czy wstawianie moda pod zmienionym nickiem twórcy to szczerze współczuję.

Znaczy od zawsze wiedziałem, że musisz być przedstawicielem patologii i to grubej i właśnie to udowadniasz.

Cytat

Na zakończenie, bo raczej nie będę wchodzić do tematu po trzy razy dziennie żeby gadać do ściany.

Patrz a ja na twój bełkot muszę odpisywać. Zresztą mam propozycję nie wchodź tu już wcale. Nie potrzebny jest tu typ który twierdzi, że zabranie komuś bez pytanie jego pracy jest git. Idź na to swoje CZ póki jeszcze istnieje i tak sobie pitol te bzdury.

Drugi strażnik tek... TFW koleś ty chociaż przeczytałeś o co tu chodzi czy masz z tym problem? Zajebisty screen szkoda, że tego co najważniejsze ale nie pasujące do twojej tezy już nie raczyłeś wstawić. No ale cóż.

 

Także trzymajcie się tam ciepło na CZ nie sądziłem kolego @PainChiller że aż kolegów zawołasz. No ale jeśli ktoś na recenzję moda potrafi odpisać coś w stylu ,,słaby bait" to czego się spodziewać.

  • Za szczególną pomoc 1
  • ? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Przerobiłem plik helicopter LTX i teraz wcale nie strzela tylko lata xd więc po problemie.

W dniu 11.12.2021 o 16:42, kanon1022 napisał(a):

Witam ,postanowiłem po raz kolejny przypomnieć sobie mody do Czystego Nieba , mam pytanie po wylądowaniu na wieży w MW , JAK NAJLEPIEJ ZACZĄĆ GRĘ w którym miejscu.

Laboratorium w jantarze zombie są głupie A na pewno Poleci ci ak74 w idealnym stanie + dużo ammo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.