Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o fix który usuwa wylot przy zapytaniu o pracę ? - Działa, można pobrać. Tak samo z naszego serwera, ''czystego" moda też można pobierać. 
Jest także link na pierwszej stronie do MEGA. " Total Faction Full " który zawiera wszystko. Tak więc nie widzę potrzeby odwiedzania tamtego forum. 
Swoją drogą, są dużo ciekawsze mody od TFW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mosiądz napisał:

Do Agraela - Mógłbym prosić o ten link do Total Faction Full? 

Do StalkerCell - Powiedz chociaż nazwę tego forum bo określanie je ''konkurencyjnym''  nie wiele mi mówi

Po prostu wpisz stalkerforum i znajdziesz.

i znajdziesz je pod zakładką the Faction war.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Siemanko , mógłby ktoś powiedzieć jak wbić szybko najwyższy lvl postaci oraz da się zmienić relacje z samotnikami od razu na wysokie + jest jakiś tutorial na dodawanie tak zwanych ochroniarzy ( może być po rusku ) Daje ++ jeżeli ktos pomoże :)

 

1.Znalazłem na polepszenie relacji.

Krótki [TuT]

1.Wchodzimy w game_ralations.ltx

2.Szukamy:

friend_kill_reputation                = -40
neutral_kill_reputation                = -15
enemy_kill_reputation                = 

3.Zmieniamy na:

friend_kill_reputation				= 5000
neutral_kill_reputation				=  5000
enemy_kill_reputation				= 0

4.Gotowe :D Możecie spokojnie zabijać swoich a reputacja wam urośnie.
Edit:

Faction War ma zablokowaną tą funkcje , polecam zespawnić jakiegoś bandytę np:w składzie i jak typek będzie przeszukiwać to mu zabierać itemy ,wtedy to będzie gadał że byś mu to oddał , możesz nawet do tego eq itemy wrzucać , reputacja bardzo podskoczy polecam ogółem ten sposób , bo tamten nie działa.

Edytowane przez Zievmowit
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

@izzypl100 - pisz tak jak należy - używając poprawnie języka Polskiego.

@MonoLityczny - ja również nie potrafiłbym połączyć tych dwóch modów - nie mam takiej wiedzy i umiejętności - również poprosiłbym o pomoc mądrzejszych od siebie. To nie ujma nie potrafić czegoś. Ja umiem rozłożyć i złożyć silnik samochodowy bez DTR takowego - ale nie wymagam by wszyscy to potrafili. Nie bądź arogancki, tylko pomóż jeżeli ktoś prosi - lub napisz po prostu, że szkoda czasu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żaden arogancki tylko że z rozumu każdy powinien korzystać, google też z tego co pamiętam nie ma restykcji dotyczących korzystania w Polsce...

Na forum był poradnik jak łączyć mody, winmerge to słowo klucz. 

 

Najprościej mówiąc trzeba wyciąć pliki z danego moda, potem połączyć te które chcą się nadpisywać poprzez winmerge, a później to już rozdawanie broni dla npc.

Prościej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, izzypl100 napisał:

Jest tak znalazłem na necie tfw z ao lecz nie idzie kupić broni na start trzeba jakoś zdobyć plus nie ma opisów broni i nazw z ao.

Przeszkadza ci jak pisze to nie czytaj masz problem jak Putin z Ukraina 

Poprawna polska pisownia obowiązują wszystkich. Jeżeli cię ktoś poprawia, potraktuj to jako lekcję, nie jako obelgę. Gdy miałem 12/13 lat, grałem z ludźmi 25+, też udzielałem się na różnych forach i dzięki takim uwagą w znacznym stopniu zacząłem pisać bez byków ortograficznych. Z interpunkcją dalej mam niekiedy problem.

 

Jeśli chodzi o mody, to próbowałeś nakładać jeden na drugiego? Ja kiedyś z TFW też łączyłem moda i nie pamiętam w jaki to sposób działało ale to też na pewno próbowałem.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, izzypl100 napisał:

Jest tak znalazłem na necie tfw z ao lecz nie idzie kupić broni na start trzeba jakoś zdobyć plus nie ma opisów broni i nazw z ao.

Przeszkadza ci jak pisze to nie czytaj masz problem jak Putin z Ukraina 

Mogę czytać to co mi się podoba. Będę miał problem gdyż nie potrafisz łepetyną ruszyć i pomyśleć..

 

Przeszkadza Ci że nie ma opisów, to nie graj. Masz problem jak Czyste Niebo z optymalizacją.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pisownia gdyż moja interpunkcja jest kur** wiec nie stosuje przecinków a wracając do tematu.

Naprawiłem trade bronie nowe występują już u handlarzy. opisy mnie zbytnio nie interesują

 

Przykro mi, lecz każdego z nas obowiązuje pisownia. Zapoznaj się z Regulaminem Forum. 

 

  • Negatywna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcą moda jest nijaki " Smoq " - Nasz rodak. 
Czy tworzona jest nowa wersja moda, tego nie wiem. Lecz wiem, że sam" Smoq " miał w planach wprowadzenie możliwości zagrania Monolitem. Dojściem do tego byłoby wygranie wojny frakcji dowolnym ugrupowaniem, w centrum ( być może zajęcie Limańska bądź Prypeci ) miałby to być punkt kulminacyjny, czyli po wygraniu wcielamy się w Monolitowca i znów, że tak powiem, oczyszczamy całą Zonę na nowo z niewiernych. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie nadziei na nową wersję nie robił, ostatnia wypowiedź smoq-a z tego roku na ten temat ze stalker.pl:

Cytuj

Wybaczcie mi zniknięcie bez słowa ale gdy demotywacja przy pisaniu funkcjonalności pod Stalkera sięga zenitu, to nie ma się już siły oznajmiać czemu się po prostu porzuca projekt.

Uznałem, że dobrze byłoby wyjaśnić co się stało i dlaczego. Więc tak:

Udało mi się wprowadzić pewne zmiany w silniku, o których kiedyś pisałem. Potrzebne były one do do nowego AI walki dla NPC - mieli być groźniejsi, bardziej skomunikowani ze sobą, dobierali styl walki tak, aby zmaksymalizować potencjał posiadanej broni, itp. Generalnie wszystko czego się wymaga od AI w grach po 2010 roku.

Cały schemat AI został napisany, przetestowany i działał. Wtedy wysypała się architektura GOAP. Bez wchodzenia w szczegóły, GOAP jest to metodologia tworzenia AI w oparciu o cele. Powodowało to, że NPC fajnie walczyli, ale totalnie głupieli i nie wiedzieli kiedy mogą usiąść przy ognisku, uciekać przed emisją, czy śledzić gracza.

Błąd polegał na tym, że gdzieś w stogu siania, czyli wszystkich schematów AI, jest jakaś igła. Naturalnie wynikało to, że system GOAP był jakoś dziwnie napisany i za każdym razem jak myślałem, że go już rozumiem, to okazywało się, że jednak nie.

Uznałem, że jeżeli ma to działać, to trzeba napisać GOAP od nowa i znacznie go uprościć. Wziąłem sobie tablicę i marker i zacząłem projektować. Minęło kilka dni i system był względnie dopracowany, choć zasobożerny. Wtedy popatrzyłem pod kątem implementacji i uznałem, że zajmie to z 3-4 miesiące biorąc pod uwagę, że mógłbym nad tym siedzieć 2-3 godziny dziennie.

Wtedy przyszły myśli, że to nie ma sensu. Będzie tak z każdym systemem w przyszłości i zanim ja będę szczęśliwy z tym jak mod wygląda, to Stalker już dawno nie będzie wspierany przez żaden system. Poddałem się...

Oto cała historia... Może jeszcze się kiedyś na to szarpnę, ale na razie się na to nie zapowiada. Mod pozostaje do waszej dyspozycji. Możecie go wypatroszyć, przepisać, przekształcić w co tylko chcecie. Wszystkie assety są dla was do robienia czego się chce bez potrzeby dopisywania jakiś durnych disclaimerów czy mojego nicka.

Pozdrawiam! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam pytanie dość, może być dla nie których śmieszne ale dla mnie nie jest, otóż w modzie TFW wszystko śmiga jak należy. Ok ale dzisiaj pobrałem ''Władcę zony'' właśnie z linku podanego na tej stronie, przystosowanego do TFW pobieram wypakowuję zastępuje pliki. Ok mam już Władcę zony, tylko hm.... nie mam pojęcia jak go uruchomić, w grze odpowiada za to jakiś klawisz czy co? Przeklikałem całą klawiaturę i nie znalazłem. Proszę o pomoc. A może trzeba jeszcze coś zrobić? 

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.