Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam mam problem z owym modem.

Pobralem moda wszystko wypakowalem pozamienialem tam niektóre pliki jak nalezy zainstalowalem moda zrobilem wszystko jak kazali na glównej stronie i ok gra sie wlacza gralem tam jakies 2 dni i spoko gra mi sie podoba ale mysle sobie hmm a moze jakies fajne dodatki sa na tej stronie wchodze pobieram wszystkie dodatki instaluje itp ok gram gram gram dostaje zadanie zeby wesprzec noego na arce podczas bitwy z mutakami kiedy rozwalilem 1 fale zrobilem sobie seva i wylaczylem gre za jakis czas odpalam se gre gram gram gram robie seva i CO ? gra sie wylacza i pisze ,,X-ray engine przestal dzialac,, i teraz tak jest zawsze nawet bez moda jak uruchomie gre 2 raz i zrobie seva to nie dziala usuwac tez nie moge wczytywac moge ale no kurde nie moge gry zapisac :/ zawsze tak jest nie wazne co zrobie jak wlacze gre 2 raz i spróbuje zapisac program przestal dzialac za 1 razem wszystko jest ok ale za 2 razem juz nie dziala wie ktos jak to naprawic czy cos bo nawet z kordonu na bagne przejsc nie moge bo tez nie dziala pls pomózcie ps:sorry za razace bledy ortograficzne ale klawiatura nie pozwala mi inaczej pisac :( 

 

Postaraj się przemówić klawiaturze do rozsądku, bo moderacja nie będzie poprawiać całych postów. cichy.

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, miej trochę honoru. Nie możesz pozwolić by klawiatura tobą rządziła. Postaw się jej. Pokaż, że ty rządzisz przy biurku. Zagroź, że kupisz inną, a tą niecną, nie pozwalającą ci pisać po polsku, wyrzucisz do śmieci.

A jak już pokażesz kto tu rządzi to po kolejnym wylocie na pulpit otwórz notatnik i użyj komendy "wklej" ( prawy przycisk myszy, no chyba, że też ci się buntuje). To co się wklei wstaw do postu na forum.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra postawiłem się klawiaturze i opanowałem jej rządy na moim biurku i jak widać już pisze normalnie ;) a co do tego moda na razie wszystko jest ok. Poczytałem też trochę o moim problemie na innym forum i gościu miał ten sam problem co ja odpisali mu i z tego co zrozumiałem któryś z modów wywoływał u mnie ten problem po prostu zainstalowałem grę moda i dodatek gun pack addon sgm 2.2  i to wszystko żadnego z innych dodatków nie instalowałem i działa ... na razie .... jak wyskoczy mi jakiś błąd to napisze posta razem z logiem tego błędu żeby potem nie było :) 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , to znowu ja już widzę uśmiech na twojej twarzy .... nie no żartuje mam problem z zadaniem do tego moda a więc jestem w prypeci doszedłem do końca gry i postanawiam zostać w zonie z powodu zadania fabularnego w dolinie mroku ale mniejsza o to dochodzę do bazy w prypeci i dostaje od gariego zadanie żeby odnaleźć jego przyjaciela mielnika no ok idę do podziemi walczę Z MASĄ oddziałów alfa wszyscy z alfy zginęli razem ze stalkerami oprócz mielnika idę do niego podchodzę i nic on dalej klęczy i nic nie robi nawet opcji z nim porozmawiania nie mam klikam tab i co ? to samo uratuj mielnika bla bla bla (nie znam dokładnej treści) oczyść teren aby go uwolnić coś w tym stylu teren oczyszczony i nic on nie reaguje nawet na granta pod nogami ;((( wie ktoś co z tym zrobić może tamta trójka stalkerów zginąć nie może czy co ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeszcze gdzieś w podziemiach czai się jakiś żołnierz i dlatego zadanie się nie zalicza. Poza tym na zamrożone postacie czasami pomaga zapisanie przy nich gry i wczytanie takiego sejwa. A jeżeli w podziemiach na pewno nie ma już żadnego żywego żołnierza i nie pomaga zapis i wczytanie gry to niestety trzeba zacząć wszystko od nowa, od autosave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zrobiłem takie seva na yolo że tak powiem i przebiegłem całe tunele w dalszej części była masa mutantów a trochę wcześniej tylko ciała sposób z sevem też nie pomógł no cóż zacznę od autosave ;/ I dam Wam znać.

Jestem pod WIELKIM WIELKIM zdziwieniem :O A więc tak wczytuje grę po oczyszczeniu tunelu no i on nic nie robi dalej oczyszczam tunele z mutantów (tony ammo rip [*]).  On dalej nic myślę rozczarowany no to walczymy z aflą od nowa wczytuje autosave z momentu przejścia Prypeci do podziemi i tak robię jeden krok. Dostaję medal za 15000 rubli za nic a po dwóch krokach wyskakuje mi wiadomość że mielnik jest bezpieczny i czas na rozmowę a nawet jeszcze tunelu nie oczyściłem z alfy. Ale nic powalczyłem z nimi wszyscy żołnierze leżą podchodzę do mielnika i co? Działa nareszcie się odezwał... ;) a tak w ogóle administracja itp. jest tutaj na 1 poziomie no kurde napiszę posta a po minucie odpisuje mi ktoś i daje radę na mój problem i prawie zawsze to działa szacuneczek. ;) Najlepsze stalkerskie forum. :) 

 

Edytowane przez MonoLityczny
Pisz poprawnie posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio wstawiać kolejnego bez sensownego posta z banalnym problemem ale dostaje nerwicy z aktualnym zadaniem. Otóż sytuacja wygląda następująco, jestem w Dolinie Mroku i w zadaniu pobocznym od członka wolności Lukasa dostałem za zadanie znalezienie trzech schowków w dawnej bazie wolności.Ok szukam szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Może mi ktoś podać lokalizację schowków było by super 

 

Ps: Przepraszam za ciągłe posty i problemy i za to że ciągle zawracam wam głowę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to , to ale byłem w każdym z tych miejsc i nic tam nie ma :/ 

Ale dzięki za chęci 

Dobra coś zdziałałem znalazłem dwie pary dokumentów jeszcze trzecia..... 

 

Ufff....... dobra znalazłem wszystkie pary dokumentów ;) trochę mi na tym zeszło. 

Edytowane przez Przewodnik_32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki problem mi się pojawił: nie ma ciała Tobelrone (czy jak on się dokładnie nazywał) w bunkrze sideowicza w kordonie. Do tej pory wszystko działało ale po wysadzeniu drzwi wielkie rozczarowanie :(

Chciałem zespawnić pendrajwa z niego ale spawner też odmawia posłuszeństwa, dopisanie -test lub -cheat_mode sprawia, że gra się wgl nie włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten mod wbudowany jest spawner od samego początku. Uaktywniamy go wpisując frazę "  -cheat_mode" w elemencie docelowym skrótu gry na pulpicie (po spacji rzecz jasna).

OPIS DZIAŁANIA I ŹRÓDŁO: http://stalker-mods.clan.su/load/stalker_cop/stalker_zov_pripjati/s_t_a_l_k_e_r_quot_call_of_pripyat_quot_sigerous_mod_2_2/1-1-0-353

W 1 poście jest spoiler z tą informacja niestety martwy. info od @Yurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam delikatny problem z SGM 2.2 mianowicie dopakowałem do SGM kilka modów poza tymi dostępnymi w temacie SGM 2.2 a dokładniej gram na SGM 2.2 + Guns Pack + Te mikro dodatki (Dialogi najemników bandytów itd) + Texture Pack (To zaczerpnięte z posta SGM Jenot Edition) + Władca Zony Perfect Edition wszystko fajnie śmiga żadnych wylotów do pulpitu wszystko jest okej ale mam taki problem, dostaję się do Zatonu tam próbuję wybrać się na Janów z pilotem i po rozmowie z nim nie mam żadnego wylotu nie nic, ekran robi się czarny wyskakuje że gra zostaje zapisana po czym nie ma ekranu ładowania a ja stoję przed pilotem bez hudu bez niczego nawet nie mogę się ruszyć nie wiem czy to błąd tego że tak dopakowałem tego SGM czy po prostu jest na to jakaś poprawka która naprawia tą możliwość przejścia do Janowa ? :) 

Pozdrawiam

Miskovsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przedobrzyłeś z tymi dodatkami szczególnie jak dołozyłeś kilka które tu nie były z nim testowane, ja jak grałem w zwykłego SGM 2.2 to problemów z podróżowaniem nie miałem.

Cytuj

UWAGA !!!

Sprawdzono kompatybilność polonizacji TYLKO z poniższymi dodatkami (muzyka do MP3 playera jest na stałe zintegrowana z polonizacją). Instalowanie innych niż poniższe dodatków grozi destabilizacją gry i moda !!

Jakiekolwiek inne dodatki instalujecie NA WŁASNE ryzyko !!

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku resetach stalkera udało się xD Teraz jest problem z badaniem śmigłowców :D

 

Zasadniczo z zalecanych modów dołożony jest tylko gunpack addon i kilka tych dodatków typu dialogi :) Wydaje mi się że mody wpływające na teksturę tak jak w tym przypadku Texture Pack nie mają raczej większego znaczenia bo to tylko teksturki :)

 

Może po kolejnych kilku resetach się uda xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.