Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o cierpliwość, panowie. To dość obszerny mod pod względem lokacji i zadań. Jeśli dacie nam jeszcze trochę czasu, to spolszczenie się niebawem ukaże. Według mojej oceny, minęliśmy półmetek w tłumaczeniu. Potem lekkie testy, bo mod bardzo stabilny i z pobieralni, wrzuci się go na wasze kompy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja tego moda została zakończona. Teraz trwają testy, więc spolszczenie powinno niedługo się pojawić.

 

Ze względu na to, że wersji 2.5 moda nie można uruchomić na polskiej wersji Stalkera, spolszczenie przystosowane jest do repacka. Nie sądzę jednak, by było to problemem. Przecież fani Stalkera powinni posiadać oryginalną, polską wersję. Gdybym jednak nie miał racji, to proszę pisać. Nie chodzi mi o gdybanie, tylko o fachowe opinie. Jeżeli spolszczenie nie będzie legalne - nie zostanie wstawione.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że spolszczenie samo w sobie legalne jest.  Biorąc pod uwagę że GSC udostępniło kod źródłowy gry, a mody są wydawane w wersji "freeware" spolszczenie nie może być nielegalne, oczywiście dopóki nie będziemy czerpać z niego korzyści majątkowych bo to już wbrew wszelkim licencjom GSC.   Jeśli macie wątpliwości, to zgłoście tłumaczenie a tam już się każy z ekipy wypowie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym już trudniej mówić, tak jak pisałem wyżej GSC udostępniło kod źródłowy, a więc pozwoliło na wszelkie modyfikację gry( dopóki nie będą one płatne), repack to już sprawa samego autora moda, pozwolił na to lub nie, pomijając to myślę że nawet jeśli jest to nielegalne i tak nie może nic wskórać drogą prawną, ponieważ nikt go nie okrada materialnie, a jak rozumiem mod jest tylko w repacku bez żadnych zmian i zmienionej wzmianki o autorze moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o modzie - jest trudny, miejscami bardzo trudny. Polecam go głównie doświadczonym graczom, chociaż początkujący też powinni dać sobie radę (zawsze można użyć nieśmiertelności). Warto w niego zagrać, by porównać lokacje jakie były w wersji z 2004. Czy są lepsze, moim zdaniem tak. Do tego nowe zadania, mutanty, anomalie, broń. Chociaż grałem w wiele modów, to wiele z tego widziałem po raz pierwszy. Rozwaliła mnie jedna z pieśni patriotycznych lecących w barze. Jej refren brzmi mniej więcej tak - "Jeżeli nikt ci nie pomoże, Lenin pomoże tobie". Przypomniały mi się dawne czasy i aż ciarki przechodzą po plecach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mam dopiero 16 lat :). Napisz lepiej kiedy planujecie wydać spolszczenie na oficjalnego bo póki co, modziwo perfekcyjne, i już widzę co mogło tak lagować w LA.

Lost Alpha używa map z starych wersji stalkera, DOKŁADNIE tych samych co w OLR, tylko przerobione i dodane siatki i tło za nimi. W OLR jest ściana z jednej strony i drugiej strony. Ciekawe kto wymyślił wstawienie kordonu w dolinie. No cóż mod perfekcyjny, mapy dobre, bronie dobre (Vintorez nie ma celownika, trzeba doczepić) Właśnie gdzie znaleźć vintoreza na początku gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem, przepraszam. Przy zadaniu z Tchórzem. Art od niego. Posiadana wtedy strzelba wystarcza, plus ucieczka przed helikopterem pod most. O więcej pytaj na dropie. Jeszcze za wcześnie tutaj opisywać moda, dopóki nie będzie po testach tutaj wstawiony.

Ten stalker był na prawo od drogi, jak się idzie do fabryki? To postać kwestowa, daje zadanie poboczne. Póki czas, powtórz grę. Jak masz strzelbę i jesteś po zadaniu na kapitana, to go możesz wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.