Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pobieram repacka. Może pójdzie. (ten installer standalone od modderów) Repack poszedł :D Teraz tylko spolszczyć tego dziada bo paruski nic nie czaje. MonoLityczny pobierz repack i pójdzie. Czyli jednak nie problem z ramem Allen ;P

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, kumam, ale po jakiego wała na ekranie wyboru opcji gry jest czynny/nieczynny "napis" ultimate na samym dole opcji, zaraz po "wyjti w windows"????

A co do Ultimate to jak zaliczycie misje na jantarze - laborka to bedziecie wręcz za zycia w Nawii/Valhalli.

Jajcogłowi w kompleksie laboratoryjnym sprzedali mi min. hk snajperski, mg 42 z bębnami, miniguna .... .

 

Minigun i mg 42  zmienia podejscie do zadań w zonie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ponawiam pytanie, jakie smox dał w #109. Jak rozwiązaliście problem braku jedzenia. Jeden chleb i jedna kiełbasa, wystarczyły zaledwie na dojście do zadania z kontrolerem. Na niego już sił nie wystarczyło i nie musiał mnie zabijać, bo zdechłem z głodu :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet najbardziej uparty gracz, nie będzie w stanie nic zrobić, skoro brak jest możliwości wykonania tego. Mogę się potrudzić, aby pójść dalej, ale liniowość zadań - przynajmniej na początek - na to nie pozwala. Mam już wystarczająco kasy za znalezione artefakty, aby jedzenie kupić, ale nie ma u kogo. A autorzy moda, albo zapomnieli wstawić je do sprzedaży u Żaby, albo zapomnieli o schowkach, w których można je znaleźć. NPCe, a jest ich aż trzech,  też nie mają jej w wystarczającej ilości. I nie ma jej gdzie szukać. Został nie przeszukany tylko posterunek wojskowy, ale na niego jest chyba za wcześnie, dopóki nie uratujemy żołnierzy. A tego się nie da zrobić, właśnie przez śmierć głodową. Coś tu jest nie tak, jak należy.

Nie wiem, czy na rus forach jest jakaś solucja, która pomoże rozwiązać ten problem. Albo trzeba będzie wejść w skrypty i poszachrować, jeśli się da, dodając żarcie do handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w rzeczywistości nie będzie gdzie zdobyć żarcia, to dopisze się prowiant u handlarzy i po sprawie, ale jeśli jest to celowe założenie twórców moda, to warto zgłębić temat, jak zdobywać w tym modzie paszę. Ja też jestem zainteresowany, jakie tu rozwiązanie z prowiantem zastosowali twórcy tego moda.

Zbadałem sprawę z jedzeniem. Wszystko wraca do normy, po zabiciu kontrolera i odprowadzeniu wojskowego pod jego bazę. Zrobiłem taki myk, że jak utłukłem z TOZ-a kontrolera, nie odprowadzałem tego wojaka, tylko poszedłem do bunkra Żaby i tam czekałem na komunikat o dotarciu kapitana pod bazę. Gdy wojak był na miejscu, pojawił się komunikat, by skontaktować się z Żabą. Zrobiłem tak, by zaoszczędzić na czasie i nie kipnąć z głodu. Po rozmowie z Żabą, w handlu pojawia się prowiant. Kij z nadwagą, można się nażreć do syta. Zaznaczam, najpierw rozpoznałem wszystkie zadania dla handlarza, dowiedziałem się gdzie co leży, a potem od początku ruszyłem zaliczać każde z nich, to zaoszczędziło mi sporo czasu i głód mnie nie uśmiercił.

Mod wyśmienity i warty zagrania. Każda decyzja w tym modzie, to życie lub śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest celowe. Ja dostałem pierwszy bochen chleba na ATP. CO jasne jest tam parę szczurów które można zjeść :) i stracić co nieco na zdrowiu ale można użyć apteczki i nie umrzeć z śmierci głodowej. Ja Kontrolera zabiłem za pierwszym razem potem eskorta żołdaka i po sprawie...

 

 

Sidorowicz (aka Żaba w tym modzie) daje nam prowiant po zdobyciu chyba artefaktu z mostu. Zaraz obluknę to. Wyśle też PW do Qwerta by dał PW i zaprosi się go do DropBoxa.

 

W tym modzie nie uświadczymy dużo strzelanin. Będą mutanty i paru bandytów ale zbyt dużo to tego nie ma. MOD przedstawia ZONĘ jako opuszczone zdziczałe miejsce pełne niebezpiecznych anomalii i groźnych mutantów. Zagrajcie sobie w któregoś builda z 2002-4 ;) zobaczycie jak to było.

 

PLUS ma parę animacji które można wyciąć do LA ;) W LA As Val i Vintorez miały domyślną animacje. Po dodaniu tej z moda jest podobna do tej co ma AKs74. To samo strzelba SPAS12 i 2 karabinki. Mod ma parę rzeczy które można wyciąć do LA i to zrobię. 

 

Wyciąć można jeszcze śrubę i nóż. Są takie same jak w LA ale śruba ma lepsze ręce (nie są zbugowane jak te z LA) i nóż ma lepszą animkę sprintu.

Jedyne co może was zasmucić to chyba Abakan. Jest stary DOSŁOWNIE stary.

Wygląda jak AK74 z innymi kolorami.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metek58 - skorzystałem z Twojej rady i jakoś dowlokłem się do Żaby i doczekałem informacji, że Kapitan dotarł na posterunek. Ale i tak uważam, że to bug moda. jeżeli trzeba oszustwem uzyskac efekt zamierzony na uczciwą grę. To przecież sprawa jednego bochenka chleba, a może potrzeba jest kiełbasy, aby odbyć drogę z Kapitanem, który idzie sobie spacerowym krokiem.

litons - chyba nie gramy w różne mody? Handlarz nazywa się Żaba i inaczej nie chce być. O Sidorowiczu, ani z nazwy, ani z wyglądu mowy nie ma. Żaba, to inwalida bez prawej dłoni. I od niego nic nie dostałem. musiałem kupić i to dopiero miał żarcie po kontrolerze i Kapitanie.

Jestem już w INB, który teraz jest Medinstrumentem. Mam oba dokumenty z pendriva Striełoka, ale za cholerę nie mogę znaleźć dokumentów wojskowych dla Żaby. Baza wyczyszczona, nawet z zombich. Chodzę spokojnie, wewnątrz i na zewnątrz zabudowań i nic. Jak tak dalej pójdzie, to mi na drogę powrotną jedzenia braknie, bo choć zdobyłem i kupiłem, to tempo zużywania go jest zastraszające.

Gdzie tę walizkę Wy znaleźliście?

Na razie nie wystawiam opinii dla moda, bo jeszcze za krótko pograłem. Ale nie oczarował mnie.

 

I jeszcze pytanie. Czy Wy możecie celować z TOZa? Bo u mnie strzela na PPM. Tylko naprowadzanie tym celownikiem-kółkiem. W innej broni, PM, AK czy Protekta, jest celowanie.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smox - nie ma jej tam gdzie pokazuje poradnik. Jest zbyt jaskrawa, aby ją nie zauważyć. Sądzę, że przenieśli ją gdzieś, aby było ciekawiej. A może dzisiaj, jak uruchomię moda, zespawnuje się.

Spróbuj zmniejszyć głód i napisz na dropa, jaki był tego efekt.

litons - a masz namiar na jakiś poradnik do niego z rus stron? Ja nie mogę znaleźć.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.