Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te inne źródła, mogą dać moda, którego trzeba uzupełnić plikami z podstawki. A na plikach z polskiej podstawki, potrzebnych do uzupełnienia, można tylko zaliczyć pulpit.

Dla nałożenia podstawki, potrzebny jest mod, już tymi plikami uzupełniony, przed wstawieniem do pobrania. Pobrałem moda nie z takich linków, zestawiłem, namęczyłem się i poszedł z całą robotą do kosza.

Możliwe, że ten który wskazujesz, jest tym samym modem, co wskazany przy polonizacji i dlatego wszystko Ci hula. Bo z informacji na rus forum, tylko jeden z ich forumowiczów zrobił taki zestaw i ten był zalecany.

Trzeba sprawdzić czy mod zainstalowany, ma w sobie pliki gamedata.db0 do db3. wtedy już go uzupełniać nie trzeba i będzie chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czego użyłem do instalacji pochodzi z linka podanego w #87 , było to jakiś czas temu więc kolejności nie pamiętam , jeśli byłaby taka potrzeba to bym się pomęczył . Nie ma sensu tego roztrząsać skoro jest link do  wersji optymalnej .

Przypominam , że MOD jest już spolszczony i naprawdę godny uwagi .

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1rDdDe4xgW0

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyloty pojawiają się dopiero gdy wniesiemy przedmioty z zadania dla Profesora. Teraz, będą jeszcze wyloty przy przechodzeniu na inne lokacje. Tak jak wyżej, wczytujemy autozapis i bez problemu gramy dalej. Na lokacjach na które weszliśmy, nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylot wylotem, ale zamknięte drzwi, to fabuła. Brałeś zadanie w barze od stojącego przy drzwiach stalkera w pomarańczowym EX-04 na dokument w Rostoku? Zrobiłeś to zadanie?  Po tym zadaniu zleceniodawca, czeka na Jantarze, idziecie do bunkra i kieruje Cię do Asystenta. A jeśli nie robiłeś, , to sam podejdź do Asystenta Profesora. Jest z lewej strony bunkra, pod taką konstrukcją. Powie Ci o żonie która zginęła w labie i jej medalionie (wisiorku) który chciałby odzyskać. Zrób to. Ma go zombi, na samym dole w labie, za klatką schodową , w takim szybie. Musisz zrobić jego zadanie. Z wisiorkiem wracasz i dopiero drzwi się otworzą. Jeśli przez przypadek, będąc wcześniej w labie, tego zombiego zabiłeś, to musisz powtórzyć grę w labie i nie zabijać go. Możesz od razu zrobić jego zadanie. Jedno bieganie do labu mniej. No i zrobić na nowo wszystko co było po labie. Inaczej nie da rady.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma go zombi, na samym dole w labie, za klatką schodową , w takim szybie. Musisz zrobić jego zadanie. Z wisiorkiem wracasz i dopiero drzwi się otworzą. Jeśli przez przypadek, będąc wcześniej w labie, tego zombiego zabiłeś, to musisz powtórzyć grę w labie i nie zabijać go. Możesz od razu zrobić jego zadanie. Jedno bieganie do labu mniej. No i zrobić na nowo wszystko co było po labie. Inaczej nie da rady.

  No tak to mám radost.Vymlátil jsem laboratoř do mrtě a potom půl dne hledal dokumenty a věci v Roztoku,plnil qesty pro všechny v baru a teď abych vše smazal a jel znovu. Jinak děkuji všem kdo se podíleli na Polské lokalizaci. Mód mně připadá mnohem zajímavější než celkem nudná Lost Alpha. Ješte dotaz.Dostaneme kód dveří ke skrýši Streloka v podzemí Roztoku a kde? Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! jak zwykle niezwykle mam problem z limitem na jandeksie itd/itp tak jak targ walki - jarmarka borby(! Borba: rus - walka, bulgar - wojna więc może targ wojny nie walki ;) ), moze ktos podkopsa mi w poscie libnki do bezproblemowego pobrania moda, bez torentów jakby można było.

 

:D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen - w #1, tam gdzie jest opis polonizacji, masz link do hostingu, skąd należy pobrać moda zgodnego z polonizacją. Jest w częściach i każdą część  pobierasz oddzielnie.

Do postawienia moda nie używamy naszej podstawki. Stawiamy moda, nakładamy polonizację i gramy.

vidkunsen - i jak. Skorzystałeś z pobierania moda "na raty"? Limity już Ci nie powinny przeszkadzać, ze względu na małą wielkość partów.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bonio78 - poradnik Cichego jest do wersji 2.0 tego moda i nie wszystko się zgadza. Zadanie na odszukanie 2 prototypów będzie później. Teraz Profesor chce Mocny artefakt grawitacyjny. Na tym etapie gry powinieneś mieć taki w ekwipunku, jeżeli nie masz, to poszukaj. Potrzebny jest do popchnięcia fabuły do przodu. @litosns - nie wprowadzaj ludzi w błąd, Grawiguna nie znajdujemy w domu w Barze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonio78 - jeśli przywiozłeś Kamaza barmanowi, to masz walizkę do wytwarzania artów. Jak Ci się Mocny art grawitacyjny nie przytrafił ( a były takie jeszcze na Kordonie i pisałem aby się ich nie pozbywać. Taki brązowy.), to idziesz do czystoniebowca w szkole i za chyba 5 tys, takiego Ci zrobi. Będą potrzebne takie dwa. Na wykonanie strzelby grawitacyjnej ( jeśli ją przez przypadek sprzedałeś ), a drugi na Kinetyka ( taki sam jakim odrzucałeś sejfy w labie). To na wykonanie zadań scenariuszowych. Robi go zombi z labu, jeśli nie uzyskaliśmy go, robiąc zadanie dla Czystego Nieba na Med-Priborze. Do zaliczenia tego zadania, potrzebne są 4 itemy. Dwa prototypy, Grawigan i Kinetyk.

Dopiero jak masz wszystkie 4 razem, to w PDA masz zaliczone znalezienie prototypów.

 

Hobby - tyle razy powtarzałem grę testując, że mi się wszystko pomieszało, więc Ci nie podpowiem.

Ale z nowo grających, ktoś może już to zrobił, więc powtórzę Twoje pytanie po polsku.

 

Pytanie Hobbiego jest takie: kto daje kod do drzwi schowka Striełoka pod Rostokiem i kiedy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox

 

Jo,díky už jsem to dohrál.Má to nějaké dva endy.Jeden je když vyjdete z labu normálně a dáte řeč s naukovcem a druhý když zabijete hologramy v labu a vyjdete spodem laboratoře.Po žebříku (drabině)dolů,jsou tam velká vrata která se otevřou až vybijete laboratoř.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.