Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

I jak są plany spolszczenia? Jeśli nie trudno.

 

Trudno na razie powiedzieć czy będzie tłumaczony. Ostatnio pojawiło się sporo fajnych modów. Co prawda dołączył do nas @Kondotier, z czego bardzo się cieszę, ale jest nas tylko czworo. Z modami fabularnymi jest dużo roboty, a Fotograf (teraz tłumaczony) jest wyjątkowo duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na http://www.moddb.com/mods/oblivion-lost-remake przetłumaczono część moda na angielski. Ale nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na polską wersję. :)

 

A tutaj coś o OLR 2.5. 

http://www.moddb.com/mods/oblivion-lost-remake/videos/olr-25-cars-and-new-features

Edytowane przez Fryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

  Instalacja na RUS platformę :

 

1. Instalujemy OLR 2.0.

2. Po wypakowaniu OLR 2.5 , wszystkie pliki kopiujemy do katalogu OLR 2.0 , ze zgodą na zamianę .

3.Uruchamiamy  configurator (po uruchomieniu po prostu wcisnąłem  Enter).

4.Uruchamiamy  "fov_switcher"  i ustawiamy  parametry FOV oraz  HUD_FOV , dla monitorów 4:3 zalecane ustawienia to :FOV 83, HUD_FOV 0,43.

5.W katalogu gry , z  folderu _appdata_ /savedgames usuwamy stare zapisy  - (zalecane) .

6.Odpalamy grę .

 

 I tym sposobem , gra śmiga jak na razie bez zarzutu .

 

 

 

 
 
 
 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możesz tłumaczyć. Wiem że MonoLityczny będzie mógł pomóc. Chociaż nie wiedział jak włączyć cyrylicę w notepad++ :P

 

 

 

PS. Nie mogę uruchomić gry z tym modem.

Za każdym razem mam bugtrap związany po całości z xrcore.dll

Na wersji 2.0 był na 2.5 jest i z patchem 0.1 też jest.

 

 

XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "D:STALKER-OLR_bin_olr_xrCore.dll" at 0023:0083CC85, xrDebug::backend()+165 byte(s)

Loga nie ma.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nic mi nie znalazło i tak crasha mam.

 

Mam pokazałem sobie preview loga który nie istnieje.

 

User Message:---------------------------------------------Expression               : error handler is invoked!Function                  : Handler_baseFile                          : E:stalkersourcestrunkxrCorexrDebugNew.cppLine                         : 753Description              : std: out of memory  System Error:---------------------------------------------0x000000012 - Brak dalszych plików
Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.