Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

  Jestem przestępcą :pirate: i pobrałem dostępny w sieci build - nie mogłem się powstrzymać -  Stalker to mój nałóg  :ermm: . Build sam w sobie jest zupełnie inny od znanej nam podstawki. Levele są zmienione,  już w Kordonie są podziemia. Zdania zostały zmodyfikowane. Jeżeli build daje tyle frajdy - to z niecierpliwością czekam na wersję finalną :woot: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam po długim czasie przerwy, powrócić do tej epickiej gry ze względu na tego właśnie moda.

Wcześniej nawet nie wchodziłem na strony z nim, by nie robić sobie apetytu na coś co nie wiadomo, kiedy/czy wyjdzie.

Ale teraz jak już wiem że za nie cały tydzień najprawdopodobniej w niego zagram, to aż chcę skakać z radości.

Ostatni raz tak się jarałem stalkerem, kiedy zagrałem w niego pierwszy raz...  :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jestem przestępcą :pirate: i pobrałem dostępny w sieci build - nie mogłem się powstrzymać -  Stalker to mój nałóg  :ermm: . Build sam w sobie jest zupełnie inny od znanej nam podstawki. Levele są zmienione,  już w Kordonie są podziemia. Zdania zostały zmodyfikowane. Jeżeli build daje tyle frajdy - to z niecierpliwością czekam na wersję finalną :woot: .

 

Dzięki za pierwszy spoiler, wolał bym to sam odkryć....

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cromm Cruac na forum Stalker.pl umieścił wymagania sprzętowe dla poszczególnych trybów:  

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS STATIC LIGHTNING MODE: Intel Core2Duo or equivalent AMD CPU around 2 GHZ Speed 2 GB RAM NVIDIA 9800 GT, or equivalent ATI/AMD HD3000 SERIES vGA Card 20 GB Free space on HDD FULL DYNAMIC LIGHTING WITHOUT SPECIAL EFFECTS: Intel Core2Duo or equivalent AMD CPU around 3 GHZ Speed 4 GB RAM NVIDIA GT500 series, or equivalent ATI/AMD HD5000 SERIES VGA Card 20 GB Free space on HDD FULL DYNAMIC LIGHTING WITH ALL SPECIAL EFFECTS: Intel MULTICORE (I3, I5) or equivalent AMD CPU around 3 GHZ Speed 4 to 6 GB RAM NVIDIA GT600 SERIES, or equivalent ATI/AMD HD6000 SERIES VGA Card 20 GB Free space on HDD FULL DYNAMIC LIGHTING DX10 WITH ALL SPECIAL EFFECTS: Intel I5, I7 or equivalent AMD CPU around 3.5 GHZ Speed 8 GB RAM or more! NVIDIA GT700 SERIES, or equivalent ATI/AMD HD9000 SERIES VGA Card 20 GB Free space on HDD Please Note: Laptop mobility vga chipset performance is not equal to the desktop version!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie drażnią...

Egzaminy Gimnazjalne piszę a tu taka rzecz się pojawia 26 Kwietnia. No ale jutro angielski, a to mój ulubiony przedmiot więc będzie proste :D.

Ale jak wyjdzie to na pewno zapuszczę torrenty, o ile będą :P.

Tak poza tym te przecieki zawierały builda z zeszłego roku, Pryma Aprylis to był skuteczny muszę powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grę nam dał 25 dni później, a najlepsze jest to że standalone na zmodyfikowanym silniku. Dziwne że GSC się tym nie zainteresowało.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/>>> tutaj coś dodają, uploadują już 3 part, ale czy to LA? 

 

edit

No nic, wiadomo że to ten mod to ściągamy, pewnie pierwszy będzie torrent zanim wszystkie party wrzucą , ale co tam,

part w 2 minuty to co mi szkodzi na bieżąca zasysać :P

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest od razu spolszczenie! LOL!

Ale będziem grać ]:-]

 

Chyba nie prędko, może nad ranem... 

Kurna a tu człowiek po nocnej zmianie, spać się nie chce... chyba pora coś skruszyć  :D

 

Co do wiarygodności to sam już nie wiem. Po podejrzeniu archiwum nie wiele można stwierdzić, ponieważ plik gamedata jest zabezpieczony.

 

 

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.