Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem. Mam takie zadanie.

help.jpg

Mam niby oddać Sidowi walizkę z bazy wojskowej na Agro, zdobyłem ją wiadomo jak byłem n Agropromie w kryjówce Striełoka. No ale Sid nie chce nic o niej gadać. Poszedłem do barmana on też nic nie gada.

Czy tu jest coś zrypane? W opisie jest, że niby mam zdobyć od niego zadanie specjalne, ma coś takiego czyli jazdę autem z artefaktami i zamiana ich na broń u żołnierzy pod mostem. Czy to o to chodzi? I dopiero po tym będzie jakiś dialog o dokumentach z Agropromu?

Aha żeby uruchomić auto potrzebuję kanistra z benzyną, jeden był na Kordonie w młynie ale go gdzieś chyba sprzedałem, znajdę jakiś kanister na innych mapach czy uwaliłem zadanie i fabułę?

I czy w ogóle o to tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil190 jest tak jak mówiłeś najpierw trzeba zaliczyć przejażdżkę autem.

Plus jest taki, że na razie zaliczyło mi też kolejne zadania mimo, że zrobiłem je poza kolejnością, biegnę do Barmana bo wydaje mi się, że będzie wszystko ok.

@edit. 

Poszło dalej bezproblemowo z Barmanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, utknąłem w martwym mieście. Po wyciągnięciu łącznika z anomalii przestrzennej w budynku z poltergeistem ten prosi mnie o danie mu jakiejś broni, ale obojętnie czego mu nie dam ten nie chce iść dalej a dialog się zapętla.

Spoiler

ss_user_10-10-20_16-23-31_(l09_deadcity_ogse).thumb.jpg.924322c2a6fe51436b8d0abbfdaf0666.jpgss_user_10-10-20_16-23-30_(l09_deadcity_ogse).thumb.jpg.8905bd25f88c5c56b244498bd4b637e6.jpg

112.sav

Przy okazji wrzucam zapis, może będzie potrzebny.

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller Rzucę okiem, ale dobrze, że o tym napisałeś - przynajmniej dzięki Twoim zrzutom poprawiłem kolejną literówkę.

U mnie po tym jak dałem mu broń to ruszył i przy wyjściu z lokacji przekazał potrzebne info, z kolei w poradniku do OGSE jest podane, że jeśli stoi w miejscu to powinno się go zastrzelić i wtedy na PDA przyjdzie nam informacja, by szukać potrzebnego info w miejscu gdzie Minor miał być pierwotnie czyli na Magazynach Wojskowych. Idziemy tam gdzie miał być i znajdujemy notatkę i zadanie zaliczone :P Więc jeśli nie chce Ci się czekać, aż sprawdzę czy u mnie też będzie stał w miejscu to go zastrzel i idź na Magazyny :P To jest chyba jakiś błąd moda.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2020 o 16:25, PainChiller napisał:

Panowie, utknąłem w martwym mieście. Po wyciągnięciu łącznika z anomalii przestrzennej w budynku z poltergeistem ten prosi mnie o danie mu jakiejś broni, ale obojętnie czego mu nie dam ten nie chce iść dalej a dialog się zapętla.

Nie miałem z tym problemu. Dałem Łącznikowi kilka przypadkowych pukawek zebranych z zabitych zombiaków i grzecznie pobiegł za mną do przejścia na Magazyny Wojskowe, gdzie podał mi część kodu. Zanim wlazłem do tego budynku z anomalią wyczyściłem miasto. Może Łącznik nie chce iść jeżeli w pobliżu łażą zombiaki? 

Dodano: @PainChiller, wczytałem Twój zapis. Wyszedłem z budynku, zabiłem zombiaka i wziąłem od niego AK. Oddałem Łącznikowi, który powiedział, że to wystarczy i grzecznie poszedł do przejścia.

ss_jarek_10-12-20_09-46-42_(l09_deadcity_ogse).thumb.jpg.4191a91faec28daf28b13a1aac60703c.jpg

Zwróćcie uwagę jaką giwerę ma ten gościu z lewej strony. 

ss_jarek_10-11-20_15-17-21_(l11_pripyat).thumb.jpg.7b364f54504432ed7bea4569ea0158d3.jpg

 

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller Ja łącznikowi dałem zwykłego, mocno zużytego Makarova, który miał przy sobie zombyfikowany. Następnie od razu pobiegł za mną do przejścia na MW. 

@smox U mnie miał taką armatę:
ss_daniel_10-12-20_16-00-41_(l11_pripyat).jpg
" Niestety " szybko zarobił kulkę od monolitowca i broń znalazła nowego właściciela. 
ss_daniel_10-12-20_17-46-05_(l11_pripyat).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Tak, CKM ze zrzutu @smox to DSzk/DShk, z kolei na zrzucie @Agrael jest Minigun, ale próbowałem obu i tak jak pisze @smox sprawdzają się w grze tak samo jak PKM w Zewie Prypeci :P Strasznie niecelny, tym bardziej jeśli jedna i druga pukawka jest zmodowana to przyrządy celownicze nie są tak dobrze kamerowo-skalibrowane jak w oryginalnych pukawkach, żeby dało się przyjemnie i celnie strzelać więc jak dla mnie strzelało się najczęściej na czuja.

Co nie zmienia faktu, że u mnie grupka Weteranów też padła po pokonaniu pierwszej "fali" Monolitu (jeden przeżył, ale spotkałem go dopiero jak wróciłem z CEA :D).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PainChiller napisał:

Pany, co Wy mówicie, DShk to przecież najlepszy karabin wyborowy w OGSR - zdejmuje wszystko na strzała a celniejsze od każdego automatu. Sam nie używałem tylko dlatego że było zbyt OP przez co sama gra była za łatwa i przestała dawać satysfakcje :P

Może i sprawdza się jako snajperka, nie wiem, bo nie sprawdzałem. Może z celownikiem jest lepiej, ale bez celownika jest tragedia. No i mało amunicji.  Wywaliłem go bardzo szybko.

Opis -

"DShKM to radziecki ciężki karabin maszynowy, który strzela potężnym pociskiem 12,7x108mm. Zwykle jest montowany na pojazdach lub umieszczony w okopie i zamontowany na trójnogu, ale ten konkretny karabin nie posiada niczego takiego i jest przeznaczony do użytku przez osobę noszącą egzoszkielet."

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AV SM 115A3 pod amunicję 338. Lapua Magnum. Innymi słowy - jeden strzał, jeden trup. Najczęściej najemnicy korzystają z tej broni w tym modzie. Ja osobiście jako snajperkę wolę Gaussa, bo podświetla wrogów. 
ss_daniel_10-12-20_23-03-46_(l12_stancia_2).jpgss_daniel_10-12-20_23-03-47_(l12_stancia_2).jpg

A wracając do broni ciężkiej typu Minigun /  DSzk to nie preferuję żadnej z nich. Rozrzutnik gnoju. Chociaż.. Czasami przydatna na mutanty. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zupełnie inne odczucia z tą Diszką mamy. Ja jak z niej strzelałem to jak railgun - bez lunety(szczerze to nie wiem czy można ją zainstalować) idzie zdjąć przeciwnika z większych odległości. 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PainChiller napisał:

Nie wiem, zupełnie inne odczucia z tą Diszką mamy. Ja jak z niej strzelałem to jak railgun - bez lunety(szczerze to nie wiem czy można ją zainstalować) idzie zdjąć przeciwnika z większych odległości. 

Mnie ten DShK zraził z kilku powodów. Zasłania widok, nie można z nim biegać, jest mało amunicji i sporo waży (ponad 40 kg).

ss_jarek_10-13-20_11-39-14_(l05_bar).thumb.jpg.df63172e042c0890d876e56d7dda579e.jpgss_jarek_10-13-20_11-39-26_(l05_bar).thumb.jpg.9b45dd59ece021dbda54524f198b85ad.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarczyłem aparaturę do pędzenia bimbru Zacharyczowi, a w zamian miał opowiedzieć o jakiś odłamkach meteorytu. Wspomniał, tylko abym pojawił się u niego po jakimś czasie. Wybieram się już na Generatory, czyli końcówka moda, a z Zacharyczem wciąż nie ma żadnego dialogu. 
ss_daniel_10-13-20_12-56-13_(l01_escape).jpg

Nie wykonam też pewnie zadania na Anomalne Śruby. Zebrałem ich 21, ale Informator ich nie przyjął. Trzeba mieć na pewno 30 sztuk, a z niemałym trudem odnalazłem te 20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael, tych śrub trzeba 20. Informator nie ma oddzielnej rozmowy po znalezieniu śrub. Kliknij w ten "stary" dialog.

DODANO:

Nie wiem dlaczego, ale nazwy wielu broni podczas napraw, mają się nijak do prawdziwych nazw tych broni w modzie. 

Ta nazwa przebija wszystkie inne -

ss_jarek_10-12-20_09-30-36_(l07_military).thumb.jpg.c37e22ab299bf98a7f8a352b4c15c419.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod skończony :) Bez dwóch zdań było warto poświęcić trochę wolnego czasu. 

Rozmowa z Filą Strażakiem -

ss_jarek_10-13-20_16-49-19_(l13_generators_ogse).thumb.jpg.bda8d4bbcee32940bf6ff1b582e229ec.jpg

A to początek wybuchu, dłużej nie czekałem, trzeba było spierdzielać :) -

ss_jarek_10-13-20_16-51-48_(l13_generators_ogse).thumb.jpg.965352e02a6f384cad84ff0205cb902f.jpg

Mam też pytanie, tylko nie bardzo wiem do kogo - nie było jakiegoś patcha (patchy) do spolszczeń wcześniejszych wersji tego moda? Pytam, bo w tekście jest trochę błędów, które były zgłaszane, a widzę, że nie są poprawione. Jak @Szczepan9205 skończy swoje poprawki, to postaram się zrobić Patcha Finalnego do tego moda, w którym będzie wszystko w jednym miejscu.

  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.