Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą prośbę do wszystkich. Pewnie ją zignorujecie, ale ja się lepiej poczuję, jeśli to napiszę ;)

Nie znoszę nierzetelności. Wdałem się w rozmowę na temat "2.0.2.1." - plotka o tym, że jest to rok wydania dalej trzyma się dobrze, w tym wypadku na gram.pl. I tu moja prośba: walczmy z taką dezinformacją, okej? Jeśli zauważycie gdzieś (na facebooku, w serwisach growych jakie czytacie, gdziekolwiek) tę brednię, to poświęćcie minutę żeby to sprostować w komentarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślicie że wyjdzie nowa gra. Jeżeli tak to będzie musiała być naprawdę dobrze zrobiona aby powtórzyć sukces pierwowzoru. Mam tylko nadzieję że nie będzie to żaden płytki battle royale w zonie z mutantami, anomaliami i artefaktami w tle. Po prostu mam takie wrażenie. Jeszcze takiego BR nie było, więc jest szansa na zarobienie nowej kasy. Ciekawe i trudne gry które wymagają od gracza myślenia nie są popularne. Wszyscy o tym dobrze wiedzą więc producenci i wydawcy robią miałkie produkcje dla pustych graczy. Jeżeli będzie to jednak ten sam typ gry jak SoC to myślę że będzie hitem, ale czy na pewno. Pożyjemy i zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czernobyl10 Masz złe wrażenie - w wywiadzie sprzed kilku tygodni studio zdementowało to, że w grze w ogóle pojawi się tryb battle royale. Zresztą ten segment obsługuje już Fear the Wolves, które jakiegoś wielkiego uznania nie zdobyło... Faktem, że nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy, że S2 będzie jeszcze bardziej skomplikowany dla przeciętnego gracza niż Cień Czarnobyla (bo jednak sprzedać się musi, a samo osadzenie akcji w tak egzotycznym dla zachodniego odbiorcy miejscu jak Czarnobyl w tych czasach tego nie zapewnia), ale na razie bądźmy umiarkowanie optymistyczni, zamiast pesymistyczni. Zdrowsze to i bardziej pasuje do letniej aury za oknem ;)

Ja to tylko tu zostawię... @Yossarianowa prędkość działania przejdzie do legendy, mówię Wam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że typowy fps / BR w klimatach Czarnobyla to chyba najgorsze co mogliby zrobić z uwagi na to że A - Czarnobyl to wbrew pozorom poważny temat więc BR przyciągnąłby tylko określoną grupę wiekową B - jakby zrobili coś takiego fani stalkera roznieśliby im studio i wywieźli ich na widłach i taczkach. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kondotier napisał:

Przypuszczam, że w stalkera nie grał, a tylko miał pliki dźwiękowe i się do nich dopasowywał.

Wszak na tym właśnie polega robota lektora... Patrząc w ten sposób, to właściwie podkładanie głosu pod cokolwiek mogłoby być ogłupiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, podkładanie głosu do filmu polega na jego oglądaniu, śledzeniu ust aktora i dopasowaniu się do wypowiadanych słów.

Natomiast mogę sobie wyobrazić - to efekt tłumaczenia z odsłuchu plików dźwiękowych - jak może wyglądać podkładanie głosu w grach. Jeśli widać gadającego, jak np. Sidorowicza, to można nagrać taką scenkę i na jej podstawie nagrywać plik dźwiękowy. Ale np. jak to są żarty przy ognisku, lub głosowe informacje albo głośne myśli GB, to już  trzeba przyjąć inną metodę. Sądzę, że na naszym podwórku najwięcej mogą na ten temat powiedzieć @Yossarian i @Ranger801 , bo w tym siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@SieriożaCzyli, że tak powiem z tego całego pitolenia o GSC na Gamesconie ? wyszło. :)

Niech się nie dziwią, że im teraz ludzie przysrywają. Wrzucili najpierw zdjęcia, że jadą. Bez żadnego opisu, wyglądało tajemniczo, sami podgrzali atmosferę. Nie mając czym.

A potem to wyglądało jakby sobie pojechali pochodzić po targach w koszulkach z logo STALKER 2.

Nie wiem jakiego efektu się spodziewali.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej można spojrzeć na to tak: wrzucili zdjęcia z koszulkami czy plecakami żeby pokazać, że "są w grze". Nigdzie nie obiecali, że cokolwiek zostanie pokazane albo powiedziane - to sobie ludzie dopisali sami. Siergiej chyba po prostu trochę przestrzelił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.