Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


@kanon1022- jak chcesz mieć przyjemność z gry w tego moda, to graj korzystając tylko z mapek pokazujących gdzie są rozmieszczone schowki. I dopiero gdy wykonując zadanie postawione przez moda, będziesz miał problem z jego wykonaniem, zaglądaj do poradnika. Jedynym wyjątkiem z tej zasady może być po wejściu na nową lokację, zobaczenie gdzie na niej są rozmieszczone narzędzia dla rusznikarzy.

Inaczej będziesz miał problemy takie jak z Atomem. Jesteś na Jantarze, więc rób po kolei zadania Sacharowa. Najpierw na likwidację nadajnika, a potem na stawianie detektorów po lokacjach. Te detektory będą Twoim przewodnikiem. Zaprowadzą Cię tam, gdzie są zadania do wykonania. A jak jakieś zadanie na znalezienie kogoś, lub czegoś nie zostało potwierdzone SMSem lub w dialogu, to nie staraj się wykonać go na siłę. Strata czasu. Zadanie Krugłowa rozwiąże się samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zadanie na atom trzeba wykonać w jakimś określonym momencie fabuły czy też nie ma o większego znaczenia ? Pytam gdyż zadanie to popsuło mi moda a właściwie to skopało coś w skryptach .Każde wczytanie sejwa z atomem w plecaku powoduje u mnie wystąpienie krytycznego pragnienia i głodu. To samo dzieje się przy przejściu do Rudego lasu w celu oddania go Biesowi. Jakby tego było mało po oddaniu arta Biesowi zadanie nie zalicza się i wisi dalej w PDA. Chyba z 10 razy powtarzałem questa i to samo ale myślę sobie jedno zadanie wiszące w PDA to jeszcze nie tragedia więc poszedłem stawiać skanery w DM.Niestety skanery postawione a zadanie wisi i znacznik dalej w anomalii.Poszedłem na MW do Łukasza po dynamit. Łukasz daje dynamit ale zadanie nie zalicza się a to quest główny więc jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wujek Jar- z prawej strony za cysterną jest krzak. Koło tego krzaka musisz znaleźć batonik. Krok dwa od krzaka.

@dopyl- nie ma określonego terminu zabrania Atomu, czy też oddania go. Po prostu zadanie będzie wisieć. Poczekaj z nim, aż Doktor da zadanie, które ttrzeba zrobić w Rudym i Limańsku. Co dotyczy tego głodu. A nie masz powieszonego jakiegoś arta zwiększającego głód, bez drugiego niwelującego to działanie.

Czy po postawieniu detektora miałeś sygnał potwierdzenia po jego aktywacji?

Zadanie z materiałem wybuchowym zalicza się, po oddaniu go Wilczarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczytałem zapis z przed wejścia na wysypisko ,na Agropromie grałem ok. Po ponownym podejściu do przejścia na Wysypisko wylot z takim logiem.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\utils.script:588: attempt to index local 't' (a number value)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Po dłuższym zastanowieniu się przypomniałem sobie , że przed oddaniem dokumentów Biesowi chciałem się przespać po czym jednak zrezygnowałem klikajac anuluj.Spowodowało to wystąpienie wyżej wymienionego głodu i pragnienia mimo że GG nie przespał ani minuty.Nie zastanawiając się zbytnio po zaspokojeniu potrzeb ruszyłem w dalszą drogę jednak sytuacja ta spowodowała prawdopodobnie zawieszenie skryptu odpowiedzialnego za sen i występowanie problemów.Cofnąłem się do zapisu sprzed tego fałszywego snu i zadanie na atom udało się zaliczyć.Zatem pamiętajcie wszyscy jeżeli w tym modzie klikniecie F przy miejscu do spania to już trzeba iść spać ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : slot<=LastSlot()
[error]Function      : CInventory::Activate
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\Inventory.cpp
[error]Line          : 534
[error]Description   : wrong slot number

Co to jest i jak można rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @kanon1022 Rozumiem że zmieniasz lokację? Masz coś z inwentarza co nie jest przypisane do danego slotu. Przed wylotem usuń wszystko ze slotów, zrób zapis i umieść od nowa metodą prób i błędów. 

Tu ten sam błąd na forum moda: http://ap-pro.ru/forum/21-11239-49 od postu 732.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dopyl napisał:

@kanon1022 Też miałem ten wylot. Postaraj się nie ruszać zombiaków na bagnie na agropromie. Odkąd ich nie zabijam nie miałem tego wylotu ale może to zbieg okoliczności.

Spokojnie przebiegniesz sprintem koło płotu. Aczkolwiek wątpię, że zombiaki mają jakikolwiek związek z tym wylotem. Osobiście wiele razy zabijałem je i nie było problemu.

Gdzie można znaleźć Julę? Chodzi mi o tego bandytę co go mamy zlikwidować.

Problem rozwiązany. Wystarczyło iść główną drogą

Edytowane przez WujekJar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się sypnęło:

Expression    : it!=WeatherFXs.end()
Function      : CEnvironment::SetWeatherFX
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
Line          : 311
Description   : Invalid weather effect name.
Arguments     : ďáµ;

Edit: A nie wystarczy sam log w kodzie? :)

Edytowane przez pacjent1972
Wstawianie kodu błędu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.