Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier noktowizor mam w egzo, robiłem też zadanie na noktowizor i chyba jakiś też znalazłem. Schowka Naboja dalej nie było mimo wgrania patcha i zmiany ustawień grafiki. Powtarzam moda od zabicia najemników w Parowie, bo tam zebrałem wcześniej dokumenty zanim porozmawiałem ze Starym i później miałem błąd w zadaniach z miejscem w które miałem dostarczyć fleszkę Sacharowi, pisałem o tym wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7- to się rozchodzi o oddzielne noktowizory. Jeden jest w sejfie za płotem w barze ( dwa klucze ). Drugi z zadania dla Dakara, a trzeci to nagroda za pracę dla wojskowych. Każdy ma inny kolor światła, a Dakar przyjmuje tylko ten z zadania. W pliku bez patcha 3, są opisy inne niż z patchem. A jak masz z kluczami. Opis że pasuje do jakiejś tam dziurki w zonie, czy konkretnie, że do sejfu tam a tam.

A z fleszką, to nieporozumienie. Bo po zabiciu Zjaw, wołał Cię Bizon, trzeba było iść do niego z papierami i on robił fleszkę dla Sacharowa. I szło się na nowym zadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczający jest ten w egzo innego i tak nie założę. Na razie wróciłem do wersji bez patcha i wtedy klucze nie są opisane, który do czego. Wyraźnie napisałem, że od najemników zabrałem dokumenty, później już trochę na skróty z tą fleszką bo oczywiście po drodze był Bizon, który kopiuje dane. Problem jest ze schowkiem Naboja, ale jeszcze tam nie dotarłem w powtórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ukończony !

Cóż mogę powiedzieć. Tak, szukanie schowków było wykańczające, właściwie nawet zniechęcające, przynajmniej dla mnie. Ale to na początku. Później przyzwyczaiłem się. Lokacji nie za wiele, a roboty multum. Pod względem scenariusz mod porządnie zrobiony, ale końcówka (po zadaniu dla Bagiennego Doktora) - samo bieganie. Można było jakoś ładniej zakończyć. Generalnie mod godny polecenia.

ss_user_10-06-16_09-11-00_(military).jpg   

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma schowka Naboja, nawet po powtórzeniu gry od wybicia najemników w parowie i ponownym dotarciu do miejsca jego poszukiwania ( dlaczego powtarzałem, opisałem kilka postów wyżej ) . Próby były robione z patchem 3 i bez niego, zmiana oświetlenia na statyczny lub dynamiczny, ustawienia grafiki na różne sposoby ( maxymalne, minimalne i mieszane ), wszystkie krzaki w rejonie przeszukane w różnych pozycjach i z milimetrową dokładnością. Chyba ratuje już tylko spawner, ale może to być zbyt skomplikowane, lub próba przejście tego questa u kogoś kto ukończył grę na moim save.

W komunikacie gry jest to u mnie trzecia część "Bagienny Doktor", ale przejścia na Rdzawe Jezioro jeszcze nie mam na mapie.

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze moda na kompie, więc daj mi na PW zapis koło schowka, to poszukam.

Mnie też zdarzały się problemy. W grze po rus, nie wyświetlały mi się zaznaczenia gdzie stawiać detektory anomalii, na dwóch lokacjach nie mogłem nabrać wody i gotować. A najcięższym problemem było nie pojawianie się, lub spadanie w tekstury kwestowego artefaktu. W patchu 3, poprawiano tekstury podłoża, widocznie za słabo.

Teraz w grze po polsku, miałem tylko problem z tym artefaktem. Prawidłowo pojawił się dopiero za trzecim razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to to zadanie. Czyli będzie Ci tylko wisieć. Ale na Kordon jeszcze pójdziesz kilka razy, to poszukaj. Może schowek wyskoczy. Tylko jest taka sprawa. Tam są dwa namioty. Mogłeś szukać nie przy tym co trzeba.

Albo zrób przy namiocie zapis i go wgraj. Też tak robiłem, jak miało coś być, a nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy szukałem jak tylko jestem na kordonie, bo nie lubię jak coś wisi w zadaniach :), w poradniku jest zaznaczony trochę dalej od namiotów, ale może faktycznie trzeba poszukać bliżej, bo screeny są chyba z rus wersji i tu może być jakaś różnica. Często tak robię z zapisem przed szukaniem, bo różnie to bywa i wczytanie kolejny raz rozwiązuje nierzadko problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zadanie od Sacharowa pogadać z Wilczarzem ale nie mam przejścia z Jantaru na Dzicz bo jeszcze nie wykonałem zadania od Krugłowa na kapsuły z X 18, ono jest chyba w Dolinie Mroku. Czy można latać po lokacjach i wykonywać zadania czy trzymać się jakiejś kolejności.

Edytowane przez pacjent1972
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , a ten artefakt po który się skacze z bunkra naukowców? Czy to też jest jakieś zadanie bo na razie skaczę i skaczę i nie przenosi mnie na ten dach. Druga sprawa jak biegnę na Dzicz przez Wysypisko i Bar to na nich mogę wykonywać zadania.

45 minut temu, kondotier napisał:

@kanon1022- w modzie jest kilka zadań na cierpliwość. Jednym z nich jest to od Krugłowa na kolby. Musisz poczekać, aż inne zadanie otworzy Ci lab w Dolinie mroku

Czy nie da się wykonać tego zadania, x18 jest chyba w Dolinie Mroku.

Dzięki.

Edytowane przez pacjent1972
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1o22 - a dostałeś to zadanie na Atom od Biesa, czy zobaczyłeś gdzieś w poradniku i próbujesz skoczyć. Jak masz zadanie, to skaczesz w stronę bagienka i lekko w górę. Bo możesz przelatywać pod anomalią.

A co do zadania Krugłowa. Da się wykonać, tylko cierpliwie czekaj aż inne zadanie cię pośle do X18. ten mod to nie liniówka typu zadanie, wykonaj, rozlicz i następne. Od samego początku grania, w PDA masz co najmniej trzy zadania, które zrobisz grubo po połowie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.