Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie zapytam jeszcze o jedną sparawe,jeśli wolno. 

Posiada laptopa lenovo y700 idepad z podzespołami że średniej półki, a staller na tym modzie tnie grę w cholerę. Próbowałem już bawić się ustawieniami, gamę boostami itp

 Czy ten mod aż tak komputer wyzyszkuje,bo według procesu ram i pamięć nie przekracza 50% podczas gry, rady, sugestie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - wejdź do ustawień gry i suwaki trawy i cieni na lewo do końca, a te dotyczące tekstur, odległości widzenia, oświetlenia też trochę w lewo. te ostatnie dobierz eksperymentalnie, tak abyś coś widział.

Broń po zabitych której nie bierzesz, wkładaj do trupów i wtedy mod ją razem z nimi usunie, przez to trochę mu ulży.

A w ustawieniach podstawowych, jakość też zmniejsz, nawet na niską. Masz frapsa? On Ci pokaże jak z fptesami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno. Ile zapisów masz w katalogu? Ten mod jest bardzo pamięciożerny i jak popatrzysz na wagę zapisu, to jest spora. może to dziwnie wyglądać, ale sceptycy już się o tym przekonali i nie kontestują. W katalogu z którego mod je wczytuje, miej ich jak najmniej. Jeśli chcesz mieć komplet zapisów na wszelki wypadek, starsze zapisy przenoś przy zamkniętej grze do innego folderu, o zmienionej nazwie. Najlepiej mieć nie więcej niż 10 zapisów, a pod koniec gry nawet 5.

U wszystkich którzy w moda grali, występowała czkawka, u jednych większa, u innych mniejsza. Więc nie jesteś jedynym.

Spróbuj jeszcze na czas gry, wyłączyć wszystkie programy pracujące w tle.

A w odróżnieniu od Twojego programu ingerującego w grę, Fraps nie obciąża, bo tylko pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2017 o 21:35, kondotier napisał:

A zrób na próbę twardy zapis. Nic Cię to nie kosztuje.

od nowa zainstaluje moda, przejdę jakiś fragment gry i dam znać. 

edit. nic to nie dało, jak się tnie tak dalej 

 

Może i głupie pytanie, ale warto zadać. Czy winę może ponosić wersja gry ściągnięta z neta, nie oryginał ? 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam 3 sprawy. Mianowicie: 

1. Nie mogę znaleźć schowka opisanego w 

Spoiler

ss_admin_05-09-17_17-48-16_(limansk).thumb.jpg.ab7c9de990e0270eb20eb5c0664ef56b.jpg

2. W celownikach do broni czasami brakuje czerwonej/zielonej kropki. Czy jest na to jakiś fix?

3. Oraz sprawa trzecia. Gdzie można znaleźć jakiś karabin snajperski? Ten, który znalazłem w radioaktywnym baraku na Dzikim Terytorium niestety sprzedałem jakiś czas temu, a nie chce mi się przechodzić znów tego samego etapu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znalezienia trupka potrzebny jest myk. Wchodzisz na dom, ten z prawej po minięciu budowy, wchodzisz na dach i na komin z anteną. Na kominie podskocz pionowo w górę, wpadniesz w teleport i będziesz przy antenach. Tam poszukaj schowka i wróć przez teleport-bańkę mydlaną.

Brak kropki w celowniku, to niedopasowane oświetlenie. Zacznij szukać od statyki.

Ze snajperką może być trudno. Albo znajdziesz przy jakimś nieboszczyku, albo w schowku. Radzę obejrzeć filmik Mniecia z szukaniem schowków, bo samodzielnie jest dość trudno.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kondotier napisał:

 

Ze snajperką może być trudno. Albo znajdziesz przy jakimś nieboszczyku, albo w schowku. Radzę obejrzeć filmik Mniecia z szukaniem schowków, bo samodzielnie jest dość trudno.

Dziękuję za rady. A pamiętasz może jak zdobyłeś swoją snajperkę? Tą co wygląda jak ta, którą posiada Bies? 

Snajperke znalazłem w schowku. 

Edytowane przez WujekJar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WujekJar - Po Kufrach były inne mody i takich pierdół jak broń nie pamiętam. Ale Bies chyba nie ma snajperki, tylko AKu z tłumikiem.

Czy to podkreślenie, to info że snajperkę znalazłeś?

I radzę, szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj schowków i kluczy do innych schowków. Znaleziska warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WujekJar - nie widziałem tej mapki. Ale niektóre schowki i np. klucze, są tak umieszczone, że samo zaznaczenie miejsca na mapie nic Ci nie da.

Na przykład, w tunelach w hałdzie na Wysypisku, gdzie idziesz z zadaniem na walizkę, masz jeszcze klucz, dobrą broń i coś tam jeszcze. Aby znaleźć ważny klucz, trzeba trochę się pogimnastykować. W przenośni i dosłownie, na kucaka w niskim przysiadzie. A kto o tym nie wie, nie znajdzie. Wiedziałem gdzie jest, a i tak miałem z nim problem.

Tak samo klucz pomiędzy hangarem a hałdą. Przejdziesz 100 razy koło niego i nie podniesiesz.

Tak że ponownie sugeruję filmiki Mniecia, tym bardziej że nie popsują Ci samodzielnej gry, bo są to filmiki tylko na szukanie schowków i kluczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kondotier napisał:

@WujekJar - nie widziałem tej mapki. Ale niektóre schowki i np. klucze, są tak umieszczone, że samo zaznaczenie miejsca na mapie nic Ci nie da.

Na przykład, w tunelach w hałdzie na Wysypisku, gdzie idziesz z zadaniem na walizkę, masz jeszcze klucz, dobrą broń i coś tam jeszcze. Aby znaleźć ważny klucz, trzeba trochę się pogimnastykować. W przenośni i dosłownie, na kucaka w niskim przysiadzie. A kto o tym nie wie, nie znajdzie. Wiedziałem gdzie jest, a i tak miałem z nim problem.

Ja muszę wiedzieć orientacyjnie w którym miejscu mniej więcej jest. A filmiki mniecia mogą się przydać, ale takie suche znajdowanie schowków nie sprawia mi tak dużej przyjemności jak szukanie czegoś na jakimś mniejszym obszarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.