Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij normalnie grać, ledwo moda zainstalowałeś, a już cię do Spawnera ciągnie, w tym modzie on psuje całą idę zabawy ;)

Opis instalacji i ewentualne problemy są opisane w readme, ja z niego nie korzystałem. Jest info, że był testowany na rus podstawce gry więc z naszą może się gryzie?

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022- spawner w tym modzie jest psu na budę potrzebny. Tak jak napisał @tom3kb, z jego pomocą skończysz moda wcześniej niż przejdziesz pierwsza lokację. Wszystko co potrzebne do gry, znajdziesz w schowkach. Nawet w nadmiarze. W patchu3, którego tłumaczenie jest w #1 tematu moda, masz fixy, po wstawieniu których zamiast ciekawego moda, dostaniesz landrynkowy spacer po lokacjach.  A na stronie moda ( link do niej też jest w #1, możesz znaleźć kolejne ułatwienia, które moda potrafią całkowicie sprowadzić do poziomu dziecięcej platformówki ). Ale ja na pewno nie pomogę w pozyskaniu ani spawnera, ani tych przecukrzeń, aby nie zniesmaczyć moda.

Zamiast spawnera, skorzystaj z mapek podpowiadających gdzie są rozmieszczone schowki. Już po znalezieniu wszystkich schowków w Rudym lesie i Niedźwiedziej gawrze, masz na tyle dobre wyposażenie, że możesz spokojnie iść do Limańska, aby tam znaleźć jeszcze więcej. Jest tego tyle, że szybko złapiesz nadwagę :033: . A i kasy można mieć pod dostatkiem, znajdując ją w schowkach, za zadania i ze sprzedaży części mutantów. Tylko sprzedawaj je NPCom, a nie handlarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reinstal, podziałało, loga nie mogę podesłać, gdyż zasłania go ta aplikacja jak się grę włącza, PS. wie ktoś gdzie znajduje się Bagienny Doktor oraz schowek najemników w dziczy, nie mogę przejść przez spalacze bo ginę, wyczytałem, że Luki pojawia się po znalezieniu maruderów (gdzie oni o.0 ?)widziałem że Pan @kondotier też się o to pytał, ale odpowiedzi nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało ostatni brakujący dokupić ponownie u Sacharowa i dzięki temu quest z nibykompasami zaliczony, detektor na anomalię w Dolinie Mroku już w plecaku :). @tom3kb instalowałeś ten pliczek na detektory u Sacharowa?, bo być może on wprowadza możliwość pojawiania się tego artefaktu u niego.

@MONOLIT1 schowek najemników w Dziczy jest pod ogniskiem zaraz na początku tunelu ze spalaczami, do Bagiennego Doktora jeszcze nie dotarłem. Korzystaj z poradnika do Złotego Kufra 2.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MONOLIT1- lLaki, Dżakar i Doktor to NPCe, którzy w modzie pojawiają się po wykonaniu sporej ilości zadań i dostajesz o pierwszych dwóch wiadomość od Barmana, a o doktorze od Sacharowa.

Tak że graj spokojnie, rób zadania po kolei, jak Ci się pojawiają. NPCe o których pytasz, pojawią się we właściwym czasie.

@mkk7- o jakim pliczku na detektory piszesz? Jakiś czit? Nie napotkałem takiego, a może przeoczyłem.

W każdym bądź razie, jeśli sami nie wybierzemy jakiejś utrudnionej opcji, jak ta z rezygnacją z Plazmowej, to wszystkie zadania można zrobić bez problemu. Też od początku pobytu w barze, szukałem Lakiego, a jego obecność była zaplanowana przez scenariusz, grubo później. I tak trzeba zrobić wszystko co autor zaplanował, aby zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Chodzi o plik z poprzedniej strony, gdzieś z połowy tematu

https://stalkerteam.pl/applications/core/interface/file/attachment.php?id=6993

Ja go nie testowałem, bo 1 kompas już znalazłem więc i kolejne też jakoś powoli pozbieram.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb- znalazłem tego czita. Będzie problem z jego wykorzystaniem, bo na początku jesteśmy za biedni aby te detektory kupić, a jak będziemy mieli kasę, to i detektory wcześniej znalezione. Uniwersalny Niedźwiedź jest już na Wysypisku. I obecność kompasu pokaże. A z ukierunkowanymi Welesami też większego problemu nie ma. Zamiast niego, lepiej wstawić oficjalnego fixa na zwiększenie ilości artefaktów w anomaliach. Co nam z detektora, jak spawnu artów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed patchem nr3 był 60kg -> udźwig samej postaci bez kombinezonu. Teraz czysta postać ma 90kg, ja biegam w Świcie +10kg do ekwipunku i z kilkoma artami to mam 137kg.

Wszystko jest w pierwszym poście w opisie patcha nr3.

Cytat

A udźwig GG jest automatycznie podniesiony do 90/100kg

 

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez patcha ( nie wgrywałem ) normalnie 60kg, ale już jakiś cza temu kupiłem egzo i podniosłem go na maksa, z najlepszymi artami to nawet do 145kg.

@kondotier ja akurat długa miałem tylko dwa Welesy i same Niedźwiedzie, więc sporo najlepszych artów pokazywanych przez skanery Sacharowa nie było widocznych na tych słabszych (pewnie mój pech). Plik działa poprawnie i szybko można się odkuć z kasą  po ich zakupie.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022- Do poszukiwania schowków, najlepsze są mapki z tego poradnika: https://stalkerteam.pl/topic/8546-złoty-kufer-2-сталкер-золотой-обоз-2-poradnik/

 

Znajdź w nim taki fragment: Mapa położenia, praktycznie wszystkich schowków w Zonie: .  To kopia mapek z rus poradnika przechodzenia.

Aby ciągle nie wchodzić na forum podczas gry, przekopiuj te mapki do folderu na swoim kompie. Będąc na jakiejś lokacji, otwierasz odpowiadającą jej mapkę i zrzucasz na pasek. Uruchamiasz moda i grasz. Podczas gry zrzucasz grę na pasek, otwierasz mapkę, patrzysz gdzie są schowki. Wracasz do gry i szukasz. Na szukanie, niestety, trzeba czasem poświęcić trochę czasu, bo znajdźki nie są na widoku, a dostępu do schowków bronią anomalie lub mutanty. I nie szukaj schowków tam, gdzie były w podstawkach. Większość ma kompletnie nową lokalizację. I są nie tylko na ziemi, ale i na drzewach, dachach, czy w urządzeniach technicznych.

Autor poradnika uzupełnił go o wskazówki, których nie ma na rus poradnikach, tak że jest on kompletniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.