Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w pliku user.ltx

rs_fullscreen off

zmieniasz na :

rs_fullscreen on

Ten wylot przy zwijaniu paska jest związany z Renderowaniem mod jest niestety niestabilny, zdarzało mi się to często spróbuj przestawić oświetlenie na dynamiczne.

Uwaga na zacięcia w skryptach miałem tak, że na jednej z lokacji nie można było nabrać wody do manierki tylko powtórne wczytanie rozwiąże ten problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen miał ten sam problem co u mnie, konkretnie na Jantarze nie mogę nabierać wody do manierki i już się przyzwyczaiłem robiąc jej zapas przed wejściem na tą lokację. Teraz wyskoczył problem ze schowkiem Naboja, nie można go znaleźć nawet korzystając z poradnika, spróbuję wgrać ten patcha 3, może coś z teksturami nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7- przede wszystkim, spolszczenie jest zrobione dla gry z patchem 3, więc jeśli go nie masz, będziesz miał niektóre nazwy w robalach. Chyba że grasz bez spolszczenia.  Ponadto ten patch, oprócz np. zmiany udźwigu, usuwa bugi z poprzedniej wersji.

Schowek Naboja w barze jest tak wkomponowany w krzaki, że nawet po znalezieniu ( wyświetla się informacja ), ledwo go widać. Chyba nabrał wyglądu od swojego właściciela :033: .

@kanon1022- w Limańsku jest prawie 30 schowków. Każdy z nich albo daje części kwestowe ( klucz, części radiowe, narzędzia), albo daje Ci sprzęt, którego na początku mocno brakuje. Widziałeś mapkę ze schowkami w Limańsku? Szukanie i co najważniejsze, znajdywanie schowków, to jedno z założeń moda. W modzie nie ma dobrych wujków, którzy za nic, dadzą Ci egzo czy snajperkę. Ale możesz to znaleźć.

I ta uwaga odnosi się do wszystkich lokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy u wszystkich grających spawn np. najemników odbywa się, gdy odległość między GG a NPC - mi wynosi około 30 metrów ? Trawa na przykład, mimo ustawienia odległości widzenia i oświetlenia na maxa , spałnuje się na około 20 metrów przed. Nie jest to dobry pomysł.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier spolszczenie było chyba poprawiane do patcha 3, bo u mnie bez niego nie wyświetlają się robale, polonizacja jest ok.

Schowek szukam z nosem przy ziemi, w kucki i wyprostowany :), w poradniku jest dość konkretnie pokazany na screenach i zdaję sobie sprawę, że trudno go znaleźć, a mimo to nie wyświetliła się informacja o natrafieniu na niego. Spróbuję jeszcze go namierzyć, albo scrypt nie zaskoczył. Była taka dziwna sytuacja z oddaniem fleszki Sacharowi, w menu zadań pokazywał go w parowie, a to był trup najemnika od którego brało się dokumenty, ale po wizycie na Jantarze i oddaniu fleszki zadanie zostało zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kanon1022 napisał:

W Limańsku znalazł ktoś dobrą broń czy pancerz i gdzie,jeśli można podrzucić konkretne miejsca.

Że tak brzydko powiem, bozia rączek nie dała? Masz mapy schowków, poradniki na yt od Mniecia i jeszcze ci mało ;) Trochę pracy wlasnej

Masz misje w Limańsku na schowek ze sprzętem, a w nim Ak74su, w Rudym lesie masz mp5 i strzelbę pompkę, pancerze na agropromie w norach miałem, w Dolinie mroku Świt i Powiew Wolności, na Kordonie 2 pancerze Wolnosci, jeden w budynku gdzie przejście na Wysypisko

@Mnieciu

Zawartość nie jest losowa bo juź wielu miało te same rzeczy w tych samych miejscach np te giwery co wymieniłem, może część schowków ma losowe itemy?

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022- przy patchu3 ( w tej samej paczce ) masz fiksy. Jeden z nich powoduje, że przy każdym trupie masz prawie nie uszkodzoną broń. Jak chcesz mieć cukierkowego moda, to sobie wklej.

Zabezpiecz sobie zapisy, usuń user.ltx, rozpocznij nową grę, daj te mniejsze ustawienia i wczytaj stary zapis.

@mkk7- a znalazłeś już jakiś noktowizor, w schowku, albo z zadania? Przy kluczach wyświetlają Ci się opisy, gdzie jest sejf? Spolszczenie było od razu dla patcha 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.