Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni - w języku rosyjskim wyraz "truba", ma wiele znaczeń. Może to być rura, komin a nawet fajka. Znaczenie wychodzi z kontekstu. A przy tłumaczeniu, może kontekstu nie być, bo są tam pojedyncze zdania. Kolejne zdanie mógł tłumaczyć ktoś inny, bo było w innym pliku.

Do ustalenia właściwego tłumaczenia, są właśnie testy. I wszystkim którzy takie coś wyłapują, dziękuję w imieniu swoim i reszty tłumaczy.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Allen napisał:

Niestety wystąpiły komplikacji, z racji tego że niektóre zgłoszenia zawierają odpowiedzi to postów z tematu Dyskusja Ogólna. 

 @Allen rozumiem że chcesz wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej ale dla użytkowników i tak najważniejszymi tematami są te związane z problemami/i lub instalacją moda, więc moim zdaniem Ogólna dyskusja o modzie nie ucierpi na tym jeśli nie przeniesiesz tam tych postów (nazwijmy je "problematycznymi tematycznie"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kondotier napisał:

Szanowni - w języku rosyjskim wyraz "truba", ma wiele znaczeń. Może to być rura, komin a nawet fajka. Znaczenie wychodzi z kontekstu.

Wiadomo, takie coś wyjdzie dopiero w praniu. A screnna wrzuciłem żeby pochwalić się błyskotliwą dedukcją. Prawie jak Sherlock ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.07.2016 o 02:57, Allen napisał:

Mam takie pytanie komuś udało się zrobić zadanie na Destylator dla Zacharycza?

Znalazłeś notatkę w Martwym Mieście? 

Na rosyjskim Forum wyczytałem że to zadanie nie jest jeszcze dokończone, ale  to był post z grudnia 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wójek Jar - miałem to samo.

Dnia 7.03.2016 o 14:31, gawron napisał:

Dla tych, kogo dopadną wyloty z logiem:


[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : 
[error]File          : 
[error]Line          : 0
[error]Description   : called from CPP

Leczenie:

1. Przy próbie otwarci notatnika - instalacja c++ należy pamiętać, aby zaznaczyć tylko -"vcredist_x86.EXE"LINK + fixs poniżej.

2. Wyloty na Jantarze - instalacja fixa - LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.