Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że zrobiłem :) Poszło łatwo i przyjemnie, czego nie mogę powiedzieć o poszukiwaniach dokumentów najemników w Dolinie Mroku... Ludzie, co ja tam przeżyłem :D Te poszukiwania były bardziej absurdalne niż niejedno zadanie z Deja Vu.

Takie pomysły miałem, że wstyd pisać, bo się klawiatura ze śmiechu skręca.

A propos tego co pisałeś wcześniej o przydatności poradnika przy zadaniu na schowek kopaczy: wpadłem na to, że będzie taki myk. Bo jeśli wejście jest na hałdzie śmieci, to trzeba gdzieś wpełznąć, ale... za Chiny Ludowe nie wpadłbym na to gdzie dokładnie. Więc tak, tu się poradnik zdecydowanie przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DaarMoo napisał:

Rozmawiałem z Inkwizytorem. Tradycyjnie prosił mnie o znalezienie mapy z migracjami. Tylko jak dostać się do podziemi Agro ? 

Do podziemi Agro dostaniesz się z czasem (popchnij fabułę do przodu). Quest dla Kiryłowa daje możliwość wejścia do podziemii. Przepraszam za błąd.

Edytowane przez WujekJar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WujekJar- podając nicki NPców musisz być precyzyjny. Bo Woronin nijak ma się do Kryłowa. Posyłasz pytającego na inną lokację bez podania przyczyny.

@DaarMoo- graj i spokojnie czekaj, aż po wykonaniu któregoś zadania dla Sacharowa otrzymasz SMSa z propozycją pracy dla Powinności na Agropromie.

Tak samo w Barze, mamy zadania na znalezienie kwestowych NPCów. Nie wysilamy się z szukaniem, dopóki Barman na da nam o nich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48 Wczoraj była rozmowa na SB o tym; podobno w Chromie działa jak kliknie się napis zamiast obrazka (a przynajmniej portalsowi działało).

A poza tym trzeba czekać, zgłoszone wyżej, ma zostać naprawione. Zawsze możesz powiedzieć czego szukasz, może ktoś zna odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie było mnie parę dni na forum, jak wygląda sprawa z tym patchem nr 3 i save-ami z poprzedniej wersji gry, chodzą bez problemu na nim?

Da się moda spokojnie ukończyć bez niego, bo jak czytałem to @kondotier miał problemy chyba tylko w jakimś quest-cie, że mu artefakt spadał pod tekstury, pytanie tylko czy to quest główny czy jakiś poboczny, bo tak to bym olał sprawę ;)

Bo się zastanawiam czy instalować tego patcha i nie wiem, cheaty i ułatwienia w nim zawarte w ogóle mnie nie interesują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Instaluj. Ja to zrobiłem i w sumie nie żałuję. Główne zmiany opisał kondotier w pierwszym poście tematu moda, cheaty również.

Z autopsji powiem, że jest sensowniej, bo np. wiesz do czego służą znajdywane klucze i nie musisz latać jak kot z pęcherzem po wszystkich mapach. Skif nie jest już tak łasy na wodę, ale i tak parę manierek warto mieć. Jedna kulka Cię nie położy, ale to samo tyczy się wrogów, przy czym balans został zachowany i właściwie nie jest ani łatwiej, ani trudniej - po prostu mniej upierdliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kwest ze znikającym artem jest wiodącym. Bez niego nie ukończymy moda. Rosjanom art pokazywał się prawidłowo, czego i naszym graczom życzę. A powtórka przebieżki z teleportu na Agro, do Hangaru na wysypisku, nie jest aż tak uciążliwa. Najpierw można jednak spróbować powtórki już z terenu Wysypiska. Dlatego sugeruję zrobienie twardego zapisu pod wieżyczką.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jestem nad Jantarem ale jak spojrzałem na te pierwsze 10 schowków z poradnika to wygląda, że wklejane są zgodnie z pojawiającymi się zadaniami. Pewnie później im więcej możliwości wchodzenia na różne obszary, różna kolejność brania np questów pobocznych to już tak po kolei nie będzie ;) Ale to by musiał jeszcze ktoś bardziej zaawansowany w fabule się odezwać.

Ps. czy tylko moim zdaniem w tym modzie jest strasznie ciemno, nawet w dzień praktycznie non stop pochmurno, nic nie widać na 50m, dni słoneczne policzyłbym na palcach jednej ręki. ;) Dobrze, że chociaż hełm mam to jakiś noktowizor zamontowałem.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo- schowki są tak porozmieszczane, aby wleźć na nie podczas wykonywania zadań. Przykład z Rudego. Zadanie na ogon dla Leśnika i obok pień ze schowkiem. Spotkanie z Maczetą i niedaleko schowek w skrzynce koło trupa. Zadanie na muchomory i schowki ze śrutem i strzelbą pompką.  Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozabierać je w określonym czasie. Np. wtedy jak Bies robi nam zagłuszacz, mamy sporo czasu, z którym oprócz spania, nie wiadomo co robić.  I tak na wszystkich lokacjach, zawsze jest taki moment, gdy na coś czekamy.

Na Wysypisku, idąc z zadaniem do zagajnika przy bagienkach, po jego zrobieniu, pofatygować się należy na skraj lokacji pod górkę takim wąwozikiem. W schowku kopaczy, też trzeba się porozglądać, a nie tylko walizka. Itd.

Popatrz w osobistym PDA. Wizyta u Barmana jest przed wizytą u Sidorowicza. Do tego drugiego nie ma się co śpieszyć, bo zaprowadzą nas zadania z Baru.

@tom3kb, masz pecha z tymi deszczowymi dniami. Ale moda można oszukać. Twardy zapis, wczytanie i pogoda się powinna zmienić. Jeśli znalazłeś SEVĘ, to wklej czit Rangersa801 na noktowizor do niej. Pomaga na pochmurne dni. Z czasem będziesz miał noktowizor na głowę, ale wtedy pancerz bez hełmu.

A co dotyczy poszukiwania zleconego przez Hoplitę. Popatrz na minimapkę. Masz kropkę zabitego za Zagrobowymi rękami. Możesz podejść bez zabijania zombiaków, da się. Ale lepiej ich sprzątnąć z daleka. A zadanie na odnalezienie zalicza się dopiero, jak sprzątniesz niepożądanego osobnika. Nie wiem, czy już wyłączyłeś psi nadajnik. Bo kolejność zadań dowolna.  A jeśli tak, to od razu idź za bramę i do widniejącego na horyzoncie słupa wysokiego napięcia. Obejrzyj betonowe podstawy. Jeśli nie, to nie zapomnij się tam wybrać przy okazji.

Sejf na Pchlim targu możemy wykorzystać jak osobisty schowek. Aby nie musieć pamiętać nr kodu, oznaczamy go znacznikiem i w opisie nr kodu. To samo z innymi sejfami na kod. Jeśli są na klucz, musimy go mieć przy sobie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.