Skocz do zawartości

Szukam moda


ŁośandGO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Właśnie zainstalowałem Clear Sky i nie wiem który mod będzie lepszy czy  S.T.A.L.K.E.R. OGSM Extended. czy może Complete_1.1.3 ? Ogólnie interesuje mnie większy udźwig, możliwość całkowitego ulepszania broni, pancerzy i żeby się nie niszczyły bądź dały naprawiać. Oraz poprawiona grafika i by było to po polsku :)  Nie pamiętam już za bardzo jak ta gra wygląda, paręnaście lat upłynęło, więc proszę Was o malutką pomoc w dokonaniu wyboru. Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pelzakwoj  Nie jest to co wymagasz ale od siebie samego Polecam Arsenal Overhaul REDUX. W plikach gry możesz sobie zwiększyć udźwig. 
Z tych wymienionych to ci powiem tak, widzę że OGSM dodaje nową paczkę broni ale nie zmienia grafiki, Complete chyba tylko zmienia grafikę, ale jeśli o resztę co wymieniłeś to nie wiem.

Jeszcze mogę ci polecić Mystery, podobny do moda Misery ale jest dla Czystego Nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, chyba że poczekać na remaster... a zostawię sobie go na za kolejne kilka lat 😏 dzięki wielkie.

Przepraszam Panie Suseł, jakoś nie zauważyłem twego posta patrząc na telefonie, ale już widzę. Stety niestety zacząłem grać  w OGSM.  Myślę że ten mod wprowadza o wiele więcej niż same bronie bo jest dość ciężki, ale do rzeczy. Co do ulepszania pancerzy, ściągnąłem coś takiego: full_equipment_upgrades_for_clear_sky_complete, oczywiście nie działa. Teraz pytanie czy jest jakaś możliwość scalić to z  OGSM by można było w nim ulepszać wsio bez wykluczania się  ?

Edytowane przez pelzakwoj
Niedopatrzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję moda, a dokładniej to paczkę addonów do Anomaly 1.51 która dobrze działa i jest dopracowana, albo addony które w połączeniu będą dobrze ze sobą zgrywały. W moddb jest naprawdę pełno addonów których nie wiem jakich pobrać żeby to wszystko fajnie razem wyglądało. Najlepiej jakby to były addony które zmieniały grafikę i dzwięki i ewentualnie dodawały lub zmieniały jakieś animacje.
Testowałem już pRovAka który według mnie jest dosyć średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie paczki addonów/addonpack'i znalazłem na Moddb:

 

Albo w opisie filmu jest do pobrania paczka addonów. zebranych od MegaTiEstO96: [KLIK]

A jeśli niełatwo znaleźć linki to tutaj w spoilerze daję:

Spoiler

Czyste Anomaly 1.5.1 bez paczki:

https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/downloads/stalker-anomaly-151

Paczka addonów EFT Edtion V2:

https://disk.yandex.ru/d/l_iNUZBa3Y_KUQ

https://drive.google.com/file/d/1f6p0aBslsCsA4NBNjCjZaMX0uYwGk5qz/view

Lub na torrent:

https://disk.yandex.ru/d/qBJxbFoVD0FJkw

https://drive.google.com/file/d/1zyX0e3lhsl_yXGZCPlzLWjvEbbq9C-vD/view

Lub standalone wersja:

!Obowiązkowo nacisnąć f7 i kliknąć w God mode i trochę niżej na napis "ammo", aby nie mieć God Mode'a i nieskończonej amunicji.

https://disk.yandex.ru/d/OG1I1A8sptwk2w

https://drive.google.com/file/d/1fS8MTTWBxVk-a7FO0VRdppY3QMxCIfKA/view

 

Zaktualizowany patch dla Artefact Renovation + Exd/BaseGame Tasks:

https://drive.google.com/file/d/10H5aSNlHH0b-b1YcBO7D18E_T2mBpph1/view

Dotyczy dynamicznej kamery przy podnoszeniu przedmiotów/zabieraniu trofeów mutantom.

Fix na to: https://drive.google.com/file/d/1yds4zKb8_aLJzM0ZzvWA9YTUuas6VLSK/view

 

W folderze będą trzy opcje: dla podnoszenia przedmiotów, zabierania części ciał mutantów, i dla obu; skopiuj potrzebną opcję do folderu: Food_drug_and_drinks_animations_v0.8.5f

Jeśli nie potrzebujesz tej animacji, usuń: take_item_anim z folderu C:\Games\Anomaly-1.5.1.2\MODS\Food_drug_and_drinks_animations_v0.8.5f\gamedata\scripts

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb

Hehe. Ja kiedyś miałem lapka (Legion y530 któy był tragiczny) który przy zwykłym otwieraniu folderu albo rozpakowywaniu plików z RAR potrafił wyrzucić bluescreena, na gwarancję mi go nie uznali bo stwierdzili że to moja wina że tak się dzieje gdy nawet nic przy nim nie ruszałem. Potem sobie dysk wymieniłem i też nic nie dało i gdy przyszedł czas wymienić pastę (uruchamianie windowsa powodowało że procesor osiągał 80 stopni xD) to po włączeniu kompa wyłączył się i już nigdy nie wstał. Na razie mam kompa wypożyczonego i mam zamiar sobie nowy kupić ale ceny kart są tak duże przez te kryptowaluty że szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać, czy znacie jakieś mody, które odzwierciedlają klimat "Oblivion lost"? Grałem kiedyś w OLR, jeden z najlepszych modów które grałem i bardzo mi się podobała cała fizyka, klimat i tak jak mapy są zbudowane. Poleca ktoś jakiegoś moda? Od razu mówię, że może być hardkorowy, już trochę przyzwyczaiłem się do tego, i jestem gotowy na szarpanie nerwów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka takie bardziej klimaty buildów Stalkera?

Może Powrót Legendy?

Niby to na CoCku ale ma normalną fabułę nie ma w nim tyle przedmiotów jak w Anomaly, ani tylu mechanik.

A może, któryś Lost World tylko wg mnie te mody są raczej nudnawe, mało do roboty. Może jeszcze mi się coś przypomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb

Patrzyłem nawet wczoraj, o co z tym "powrotem legendy" chodzi, w pierony tam mechanik, ale kiedyś może zagram.

Grałem w Lost World Requital, i na pierwszy rzut oka niesamowita fabuła, klimat itd. A później zamieniło się w typową taką "soliankę" i jak to w angli mówią "Go random bullshit!, go!" czyli typowe czary mary :). Nie mówię że to jest złe, bo sam w op 2.1 grałem i to dopiero czary, ale Lost World to już takie nudne czary. Nie polecam tego moda, na mój gust to za duże oczekiwania miałem i tyle.

Dzięki za poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka nie w Powrocie Legendy nie ma praktycznie żadnych mechanik, niczego z tego co jest w Anomaly, tylko zwykłe naprawianie i modyfikacja broni i pancerzy. No i jedyny dodatek to ten rozwój postaci jak w rpgach :) No ale to co awans na poziom wybierasz sobie jakąś zdolność. :) A punkciki doświadczenia lecą ci same za robienie misji i walki.

Gra się w to jak w zwykly Cień/Zew.

Możesz spróbować też tego NLC, mocny hardkor jeśli chodzi o rozgrywkę i mechaniki. Bardzo trudny mod do grania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kbMnie tylko tak tam zaskoczył ten rozwój postaci, fajne to bardzo jest, nigdzie oprócz trochę w lost alpha nie widziałem czegoś takiego

A tak porównać, takiego op 2.1 do NLC, który trudniejszy, i na czym polega ta trudność? Ja w opku na dzień dzisiejszy to mam tylko ten problem, że co 2 quicksave wywala mi, ale to może nawet lepiej... Ale w opku tak to bym miał jedynym moim wrogiem, to że tak mało amunicji się dostaje. Teraz z tym czitem na 30 nabojów na zwłokę, to ekstra się gra, mam z 12k ammo w plecaku, i sobie myślę. Czy w NLC taki sam problem jest? Wiem, że można przetrwać z taką małą ilością ammo, ale to nie dla mnie, ja wolę być jak Rambo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Największą trudnością NLC jest fakt że mod jest wyjątkowo niesprawiedliwy w stosunku do gracza. Nawet OPek daje Ci jakieś wyjście z każdej opresji(zawsze można po prostu uciec i wyjaśnić zagrożenie z większej odległości :v).

NLC ma taką swoją śmieszną właściwość że przez większość gry praktycznie każdy mutant nie dość że jest okrutną gąbką na pociski to jeszcze porusza się szybciej niż ty. Uciec nie uciekniesz bo nie ma jak, zabić nie zabijesz bo amunicja nie dość że nieskuteczna to jeszcze ciągle jej brakuje. Moja, dość krótka rozgrywka w NLC wyglądała w taki sposób że przekradałem się przez zonę wczytując poprzedni zapis za każdym razem gdy zauważył mnie jakiś mutant. Nie polecam :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.  Podepnę się pod temat. Przetrzepałem forum na tyle ile mogłem ze zrozumieniem i postanowiłem z pomocą uderzyć do Was.  Otóż szukam grywalnego moda jeno problem w tym, że obecnie posiadam leciwy ProBook 6475b a sprzęt ten na samą myśl o rewelacjach graficznych, cudeńkach i pierdółkach grozi wybuchem ewentualnie niegrywalnymi stopklatkami. 

Zainstalowany CoC + AO 3  z jakąś pierdołą na fonie chodzi względnie dobrze, można pograć; ustawienia średnie, jakoś daje radę bez przycinek. Czy polecicie mody, zestaw modów głównie na imersję by urozmaicić CoC w fabułę ale oczywiście bez wielkich pierdółek graficznych na och, ach i ech na ekranie. Zacząłem znów grać w Stalkera z nostalgii, miodna gra, klimat mi wystarczy, fajerwerki mi zbędne. Ewentualnie całkowicie inny mod. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.