Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno się nie zgodzić... Autor wciąż nie przestaje mnie zaskakiwać (oby jak najdłużej). Mam wrażenie, że z modyfikacji na modyfikację coraz bardziej się rozkręca.

Poniżej Sidorowicz ukrywający się na Wschodnich Bagnach przed tropiącymi go najemnikami. Nic się nie zmienił, stary piernik, wciąż taki sam sknerus i żyła.

sid.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron - w tej częśći moda (umownie najnowszej czyli4 - ej) wor - sidor dalej jest sobą.

Uwaga! w modzie jest opcja na skombinowanie 2 skafanderkow i podkopsanie 10 tauzenów (10000) najmusowi który z kolesiem chce opuscić ekipę.

Nie kopsać kasy i skafanderków, olać ten kwest bo nie bedzie finału, gra sie zawiesi.

:) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_duch_06-23-23_11-55-15_(topi).thumb.jpg.c9e2fe7590af3a0c24d5f3e3b3b5abc6.jpg

Kolejny dodatek "Podróż" do moda "Powrót do zony" ukończony. Jak i poprzednie jest na bardzo dobry poziomie, niezła fabuła z humorystycznymi wątkami i ciekawie zrobioną lokacją. Autor naprawdę trzyma wysoki poziom i oby tak było w przyszłości bo bardzo chętnie sięgnę po jego następne produkcje (mam nadzieję że takowe będą):)

Mod bardzo stabilny praktycznie bez wylotów, graficznie cieszy oko i z chęcią się biega po lokacji, ciekawy główny wątek fabuły. Jest trochę zadań pobocznych (również cyklicznych), które warto zrobić (będzie potrzebna spora gotówka, ale to nie jest większy problem) w zamian za cenne nagrody (np. arty, detektor Swaróg i porządna snajperk).

Mod nie jest nastawiony na zbieranie artefaktów, zdobędziemy kilka raczej w schowkach lub jako nagrody, ewentualnie kilka cennych jest do kupienia za sporą kasę, dlatego Swaróg bardziej przydaje się przy bieganiu między anomaliami. 

System naprawy, modernizacji kombinezonów i broni nie jest skomplikowany, są trzy poziomy usprawnień do kupienia u handlarzy i zestawy potrzebne do napraw (usprawnienia najwyższego poziomu dopiero kupimy po pojawieniu się Sidorowicza :)). 

Jak w poprzedniej części musimy uważać na polujących na nas najemników w maskujących strojach (trudniej ich wypatrzyć, a po zabiciu ich nie ma prawie żadnych fantów, ale jest kasa). 

Tak jak pisałem wcześniej po raz kolejny nie zawiodłem się, a wręcz przeciwnie gra sprawiła mi wiele przyjemności i z czystym sumieniem mogę ten dodatek polecić :).

ss_duch_06-23-23_12-03-02_(lokator).thumb.jpg.e6c2e407b940a7e2f28c5a6ac62fb615.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, jurek48 napisał(a):

Na kiedy jest planowane spolszczenie na wszystkie cztery części?

Spolszczenie trzeciego dodatku Wspomnienia jest w trakcie testów. Natomiast polonizacja ostatniego DLC - Wędrówka czy jak kto woli Podróż, będzie gotowa nie wcześniej jak jesienią.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Dzięki , ale po dodaniu tego co mi dałeś mam taki wylot , gra się nie uruchamia tylko ekran startowy.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : C:\Repositories\abramcumner-16-jekan\xray\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'upgr_outf_1'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File          : C:\Repositories\abramcumner-16-jekan\xray\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 156
[error]Description   : XML node not found
[error]Argument 0    : background
[error]Argument 1    : ui\ui_mm_main_16.xml

@vidkunsen to samo , może jest antyczit , to co podałeś wyżej też wrzucać do gry. Dodam , że mam moda (repack - wersja samodzielna) chyba wstawiał go @Wojonik. Z tego linka do spawnerów to pobrałem przedostatni na pierwszej stronie , może coś nie tak.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać komuś bardzo spodobała się modyfikacja że aż spolszczył kolejne dodatki do niej👍, ale ja nie o tym. Czy ktoś popyka w moda „Przygoda” i może nadal ma save z drugiej lokacji i mógłby się z nim podzielić, byłbym bardzo wdzięczny, bo tak musze zaczynać od nowa, a straciłem wszystkie zapisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.