Skocz do zawartości

Lost World Troops of Doom 3.0 + Patch 3.5.5


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

@Starika.. a ja widzę, że linki działają do wersji 3.0, bo chyba nie chcesz grać w starszą wersję 1.9? Bo po co?

Do 1.9 nawet w tematach źródłowych linki martwe, możliwe, że mam też tego moda na płytach ale wrzucić nie wiem kiedy by mógł z powodu światowej pandemii koronawirusa i ciągłych pomysłów na obostrzenia od naszych władz ;)

Po co ten temat? Nie można było pisać już w istniejących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś uważa, że świat w Lost Alpha jest pusty, to chyba nie grał w tego moda. Nic w nim nie ma do roboty. Kilka zadań. Nie wiadomo co robić. Czasami tylko jakiś pies przebiegnie przez drogę. Poza tym żadnych ludzi. Jak ujrzymy zombie to się robi raźniej i żal biedaka zabić, bo znów będziemy sami. Ale dobrze się jeździ samochodami. Przynajmniej trzymają się drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

@Agrael zła nowina jest taka, że nie mam wszystkich wersji LWR, dobra nowina jest taka, że mam tą ostatnią najbardziej połataną i niby ostateczną. I to tą z linków u nas. Brakuje mi tylko patcha do grania na oświetleniu dynamicznym czyli trzeba grać na statycznym.

LW-TOD 3.0 fixed: https://mega.nz/file/AxggGTxB#AnKfTayABdWp4kyiYsyGiUaFd75T5ZJvfTzvmyxJmoI

Dynamic patch lwtod 2.0: brak.

Patch 3.5.5 (wersja PL): https://mega.nz/file/ApIDkQRR#rc6V9-9pRp_a3zVFtRZpFxCOZO995CTxo2ycUNdqawM

LWToD patch 3.5.5 fix: https://mega.nz/file/ZwRRCI7J#8mqeorFc_C2ZwFra91vqMk5bT8brg2TY9ain3cMi3Iw

UWAGI: Mod jest w wersji samorozpakowującego się archiwum SFX (zajmuje 1.12 GB po wypakowaniu ponad 3,7GB) ale gdy kliknąłem na ikonkę archiwum żeby się sam rozpakował to na koniec wyskoczyło mi kilka komunikatów, że nie mógł otworzyć kilku plików. Więc coś mogłoby się zrypać.

Gdy najpierw odpaliłem program 7zip i dopiero przez niego wypakowałem normalnie archiwum obyło się bez errorów.

 

Do pierwszego posta na razie linków nie dodawałem, bo nie wiem jaką masz koncepcję na wygląd tematu :D

Pliki na razie wrzuciłem na swoje MEGA ale lepiej później dodać też do pobieralni.

 

Na ap pro linki do troops of doom są padnięte -> https://ap-pro.ru/forums/topic/436-lost-world-troops-of-doom/ i tam trochę bardziej był rozbity na poszczególne elementy więc nie wiem jak by to najpierw trzeba poskładać. Także ja by odpuścił ten temat.

 

Znalazłem też niby wersję 3.0 fixed tutaj http://stalker-zone.info/load/s_t_a_l_k_e_r_lost_world_troops_of_doom_3_0_fixed/1-1-0-730 ale zajmuje 1,78GB więc sporo więcej od tej co była u nas, nie wiem, może to wina wyboru rodzaju pakowania. Także nie wiem czy stąd też korzystać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael promuje ten temat

Dzięki @tom3kb
Wstawka została poprawiona. Niestety również i mi nie udało się odnaleźć aktywnego linku do Dynamic Patch LWTOD 2.0.
Mimo wszystko mod został uratowany dzięki linkom od @tom3kb. We wstawce praktycznie wszystkie były nieaktywne. Uchowała się na przykład Mapa Przejść w wersji PL. Wykorzystałem również zrzuty od @cichy. Swoją drogą, to grałem kiedyś w tego moda. Nigdy bym się nie spodziewałem, że po 7 latach będę poprawiał jego wstawkę :) 


Na różnych forach można znaleźć Patch 3.6, ale spolszczenie nie jest do niego dostosowane. Dodatkowo ukryłem wstawkę z wcześniejszą wersją 1.9. Upoważnieni mają do niej wgląd. Zacząłem ją poprawiać, ale wszystkie linki są tam martwe, a jako że jest to starsza wersja, to obawiam się, że w sieci będzie bardzo ciężko znaleźć do niej linki. Zwłaszcza że mod jest z 2012 roku. 
 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Agrael napisał:

Na różnych forach można znaleźć Patch 3.6, ale spolszczenie nie jest do niego dostosowane.

I tak uważam, że wrzucić będzie można. A nóż ktoś może skorzysta, zwłaszcza że jak napisałeś, ten mod to taki trochę 'abandonware'  i ciężko cokolwiek z niego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArNie Właśnie dodałem. Znajduje się w linkach do pobrania, w spoilerze. 
@pacjent1972 Kiedyś wrzucił ten patch, a @cichy w 2016 aktualizował link. Wszystkie są ( o dziwo ) aktywne. 

Być może kiedyś pojawi się jakaś nowa wersja Lost World i odświeży tę serię. Chociaż jak na razie nic tego nie zapowiada. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.