Skocz do zawartości

Galeria Chwały - Czyli kto przeszedł Soljankę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji tego, że soljanka a w szczególności jej modyfikacja OP-2 jest uznawana za najtrudniejszy mod do stalkera chciałbym aby tych nielicznych, którzy przeszli ją do końca wystawić na piedestale chwały :)

Wraz z informacją, kto przeszedł soljankę proszę wstawić zrzut ekranu z osiągnięciem "Soljankowiec", które potwierdza ukończenie fabuły soljanki :)

Osiągnięcie "Realista" jest dodatkowym wyróżnieniem i warto się nim pochwalić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłeś mnie strasznie kobal:yes:...

Rozumiem że NIE zdradzisz co to za osiągnięcie:dry: lub przynajmniej jak bardzo trudno je zdobyć? Ogólnie to nie gram w OP-2 dla osiągnięć, jednak jeśli Ciebie to coś zainteresowało w takim stopniu to musi to być coś MOCNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje osiągnięcie Soljankowiec umieściłem w temacie Osiągnięcia (przed utworzeniem tematu: Galeria Chwały - Czyli kto przeszedł Soljankę), więc nie będę się powtarzał, ale chciałem podzielić się z Wami zrzutem ekranu z przed ostatniego zadania w modzie (jeśli oczywiście chronologicznie ukończyliśmy wszystkie pozostałe). Zdradzę tylko że ostatnim "zadaniem" jest....

Spoiler

oświadczenie się Ariadnie i wręczenie obrączek:blush:

Ig9kREg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja przeszedłem NS w 2014 raz. NS od połowy, gdy dostaniemy exo czystego nieba za kokony staje się grą łatwą a wręcz nudnawą z dużą ilością biegania.  Mam nadzieję, że OP2 gdy już jesteśmy bardzo dobrze wyposażeni daje jakieś adekwatne, trudne zadania... Pod tym względem bardzo podobało mi się zakończenie Tajnych Ścieżek, gzie końcowa bitwa z kontrolerami to było to o co chodzi - totalna jatka. Postać miała tony amunicji, artefaktów , super exo najlepsze spluwy i to nie wystarczało. Z grą w OP2 na razie się wstrzymuję (chcę ukończyć parę innych modów) ale pewnie zagram  - bo w NS jest wszystko, co w stalkerze najlepsze ...

 

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Pomimo obaw bo za dużo namieszałem w fabule udało mi się dzisiaj oświadczyć Ariadnie i oświadczyny zostały przyjęte. Poniżej dowód ukończenia Soljanki:

ss_rozpacz_07-20-16_18-14-27_(zaton).jpg

Grałem w tego moda bez 10-ciu dni 11 miesięcy.
Dziękuję WSZYSTKIM którzy przez czas grania okazywali mi pomoc !

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Teraz moja kolej na pochwałę. OP 2.1 przechodzę drugi raz, gdyż za pierwszym razem miałem czita na ammo, i zabiłem Borova. Teraz prawie wszystko na legalu, bo superskok użyty 3k razy :D ale poza tym nieśmiertelność tylko 7, ale za moim pierwszym razem było z 200. Tym razem sobie nagrywałem, filmy krótkometrażowe, z incydentów które mi się przydarzały, są to filmy raz 30 sekundowe a raz 10 minutowe. Cała playlista jest tu: 

Spoiler

 

A tu filmik ze statystykami postaci itp.(również w playliście ale jest na końcu)

Spoiler

 

 

Edytowane przez Dr_Sztychowka
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.