Skocz do zawartości

Kondotier (01.24.1944 - 11.08.2023)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością informujemy o śmierci jednego z naszych użytkowników, @kondotier-a. 

Odszedł 11.08.2023 r. w wieku 79 lat. 

@kondotier uczestniczył w życiu naszego forum od 2012 roku i nieustannie zgłębiał różnorodne modyfikacje do S.T.A.L.K.E.R.-a. Z całą pewnością było ich mnóstwo, wręcz nie do zliczenia. Przez wszystkie te lata starał się także pomagać naszym użytkownikom w rozwiązaniu różnej maści problemów.

Brał również udział w tłumaczeniu modów - czy to samemu, czy też w ekipie. Ich lista znajduje się w poniższym spoilerze: 


Jest to z całą pewnością niepowetowana strata dla naszej skromnej, forumowej społeczności, ale przede wszystkim utrata niezwykłej osoby, której nikt nie jest w stanie zastąpić. 

@kondotier
Na forum od 12.05.2012 do 01.08.2023 r. Na zawsze w Naszej pamięci.
Wyrazy współczucia dla rodziny oraz bliskich. 

Dobrej Ci Zony, Stalker. 

Administracja oraz przyjaciele z forum StalkerTeam.

 

Proszę o niepozostawianie punktów reputacji. Nie można ich wyłączyć w przypadku konkretnego tematu. Pozostawiona reputacja będzie systematycznie usuwana. 

Prosimy również o nie "wywoływanie" @kondotier-ra na forum z przyczyn oczywistych. Dodatkowo administracja postanowiła pozostawić profil w stanie takim, jakim był on przed odejściem jego właściciela. 

Temat będzie otwarty dla wszystkich. Każdy z forumowiczów może wspomnieć @kondotier-a. Pamiętajmy jednak o kulturze i kwestii najważniejszej - o zmarłych należy mówić dobrze albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystko stalkerze! Do zobaczenia w tej lepszej Zonie.

Byłeś, jesteś i będziesz legendą tego Forum.

Na zawsze wśród nas!

 

Człowiek niesamowity, zawsze pomocny nawet jak czegoś nie wiedział to zawsze skierował do osoby która pomóc mogła. Będzie mi go brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mu Zona lekką będzie. Wiele razy pomagał mi z różnymi rzeczami, od kiedy jestem na ST to był tu prawie zawsze... Między innymi dzięki niemu zostałem też na ST i zająłem się tłumaczeniami, odnośnie których często udzielał mi wskazówek. Będzie go brakować zarówno mnie jak i pewnie nam wszystkim...

Niech spoczywa w pokoju [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?! Jak to możliwe? Przecież jeszcze zdążyłem ostatnio pisać na czacie. Zdążył użyć emotki Do Widzenia na ShoutBoxie...

Ech, będzie mi go brakować. Tego, że mi odpisywał na czacie. Komentarzy w dyskusjach. Ogrywania modów na ochotnika...

Odpoczywaj w spokoju Legendo. Szkoda, że nie zdążyłem Tobie napisać, że w jednym z opowiadań miało być nawiązanie do Ciebie. Pojawiała się Sara Kondontierowa... Jedna z kilku cywilnych bohaterek wojny na Ukrainie, która żyjąc w fikcyjnym mieście zdobywała zapasy dla rodziny i sąsiadów.

Ta książka nad którą pracuję, zostanie dokończona i wydam ją choćby własnym nakładem...

 

Żegnaj! Obyśmy mogli wkrótce się zobaczyć na tamtym świecie... (*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka strata. Bardzo dużo mi pomagał w kwestii modów, było widać że jest pomocnym, cierpliwym człowiekem (koty bywają irytujące) i pewnie taki sam był w prawdziwym życiu. 

Zarówno mnie, jak i wielu innym pomagał stawiać pierwsze kroki w zonie. 

Niech spoczywa w pokoju [*] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.