Skocz do zawartości

Odznaki


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszej aktualizacji pojawiły się osiągnięcia, które administracja może przyznać użytkownikom. Odnajdziemy je na naszym profilu: 

Spoiler

123.png

124.png

@Pancerniak77 wpadł na dość ciekawy pomysł - zastąpienie odznak artefaktami. Na powyższym zrzucie można zauważyć, że na próbę dodano Kryształ

Uważam, że każdy powinien mieć dostęp do tej opcji ( po zdobyciu rangi Stalker ) i dać komuś artefakt. To już od nas będzie zależało, czy dana osoba zasłużyła na Meduzę, czy może Blask Księżyca

Niestety odznaki się nie kumulują. Może @portals-owi uda się coś z tym zrobić. 

Jak wam się podoba takie urozmaicenie ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312
Ten post został doceniony przez apg2312!

tom3kb otrzymał(a) 100 punktów.

@Anatolij jak klikniesz w te trzy "kropki" przy czyimś poście to można wybrać "doceniony" i wybrać za co.

Szkoda, że tylko 4 opcje do wyboru to za dużo tych artów nie będzie.

@Agrael w ogóle to będzie mało wykorzystywane ze względu, że to jest tak ukryte, ja ci tam kiedyś w ramach testu coś dodałem :)

Żeby to docenianie było np obok plusów/minusów jako kolejna ikona do wciśnięcia to by ludzie dawali, a tak to nikt nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Jest możliwość dodania znacznie większej ilości opcji wyboru. Można dodać nawet 50 " artefaktów ". Problem tkwi w tym, że mało kto zwraca uwagę na '' trzy kropki ". 

Zwróćcie też uwagę na to, że przy każdej odznace pisze " unikat ", co niezbyt pasuje. Zgodzę się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby przeniesienie tej opcji do przyznawanych punktów reputacji, ale czy jest to możliwe ? :062: @portals musiałby się wypowiedzieć. 

Chwilowo odznaki może przyznawać tylko administracja. Pisałem o tym w #1 poście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo tych wszystkich wyróżnień? Taki nadmiar może spowodować tylko zobojętnienie. 

A to co się tu proponuje, niech zostanie narzędziem w rękach administracji. Wyróżnienie dla użytkownika forum za jego wkład np. finansowy, albo materialne wsparcie innych użytkowników ( darmowe przekazanie np. kart graficznych, czy innego sprzętu ). Może też tym być wyszukiwanie na innych forach i upublicznianie na naszym wartości niematerialnych, jak gry, mody czy jakieś istotne wiadomości, ale nie takie plotkarskie ciekawostki jak np. podgrzewanie atmosfery o Stalker 2. Można będzie wreszcie uhonorować tłumaczy, w zależności od ilości modów w tłumaczeniu których brali udział, oraz takich forumowiczów, którzy np. dorabiali napisy do plików tekstowych.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Agrael  Ale gdzie te odznaki będą umieszczane. Bo takim tłumaczom jak @smox, @metek58, lub @yellow , mogą się nie zmieścić.

Może robić tak. Do 5 moda ta z gwiazdą. Za pięć ta środkowa + z gwiazdą za kolejne do 10. Dwie środkowe za 10 i gwiazdy za kolejne. Za 15 modów ta ostatnia.

Ale mam też pytanie. Kto będzie zliczał mody tłumaczom? Bo ja wszystkich swoich nie pamiętam :051: .

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Na profilu użytkownika. Wymyśliłem 5 odznak - za przetłumaczenie 1, 5, 10 i 15 modyfikacji. 

Ze zliczaniem nie będzie większego problemu, bo przy każdym spolszczonym modzie jest wspomniany autor. Pomocnym tematem okazał się również spis zgłoszonych polonizacji. 

Na pierwszy ogień wziąłem @Yurek. Spolszczył wiele modów oraz pomagał przy ich tworzeniu. Trochę tego jest:

Medale na profilu:

Spoiler

12.png

Wystarczy najechać kursorem na odznakę na profilu, aby zobaczyć, za jaką liczbę przetłumaczonych spolszczeń odpowiada.

Jeżeli zdecydujemy się na takie odznaki, to będę potrzebował kogoś do pomocy przy ich dodawaniu. Samo zliczenie spolszczeń od @Yurek trochę mi czasu zajęło, a dochodzą jeszcze przeróżne adaptacje. 

A jak już jesteśmy przy temacie @Yurek, to proponuję umieścić go w grupie Elitarnych. Był jednym z pierwszych tłumaczy na ST. Zasłużył na takie wyróżnienie. 

  • Dodatnia 2
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odznaki tłumaczy za spolszczenia:

Spoiler

1 odznaka.png  Za przetłumaczenie 1 modyfikacji

2 odznaka.pngZa przetłumaczenie 2-10 modyfikacji

3 odznaka.png Za przetłumaczenie 11-20 modyfikacji

4 odznaka.pngZa przetłumaczenie 21-30 modyfikacji

5 odznaka.pngZa przetłumaczenie 31-40 modyfikacji

6 odznaka.pngZa przetłumaczenie 41+ modyfikacji

Lista nagrodzonych oraz liczba spolszczonych modów: 

Spoiler

@Allen - 1

@atikabubu - 1

@blulaguna - 1

burntsnow - ( Użytkownik nie jest zarejestrowany. Współautor spolszczenia Lost Alpha )

Canthir - ( Użytkownik nie jest zarejestrowany. Współautor spolszczenia Lost Alpha )

copytco - ( Użytkownik nie jest zarejestrowany. Współautor spolszczenia Lost Alpha )

@Cromm Cruac - 1

@ZapomnialemLoginu -1

@FeRu -1

@Junx -1

litosns -1 ( Użytkownik nie jest zarejestrowany lub zmienił pseudonim. Współautor spolszczenia przy Oblivion Lost Remake 2.0/2.5 )

@LVutner -1

@Reven -1

@Pietia Chudy -1

@Ranger801 -1

Tyro -1 ( Użytkownik nie jest zarejestrowany. Autor spolszczenia Priboy Story 1.1.3 )

@Yossarian -1

@DaimeneX -2

Lukass - 2 ( Użytkownik nie jest zarejestrowany. Współautor spolszczenia Sigerous Mod 1.6, Sigerous Mod 1.7 )

M.R.O.K. - 2 ( Użytkownik nie jest zarejestrowany. Współautor spolszczenia Sigerous Mod 1.6, Sigerous Mod 1.7 )

@portals - 2

@qwert - 3

@scigacz1975 - 3

@Voldi - 3

@Trikster - 5

@Gatzek - 9

@trurl3 - 11

@Szczepan9205 - 18

@Anton Gorodecki - 23

@kobal - 23

@gawron - 23

@kondotier -24

@yellow - 26

@Yurek - 29

@metek58 - 44

@smox - 48

Odznaka może zostać przyznana tylko przy dowolnej wypowiedzi użytkownika. Liczba zarejestrowanych userów, którzy nie mają na swoim koncie żadnej wypowiedzi: @wowo098, @Plaargath, @Serutami, @Gizbarus. @rzambol.

Podziękowania dla: @tom3kb ( podział odznak ), @Pancerniak77 ( policzenie spolszczeń. ). 

Jeżeli zauważycie, że liczba spolszczonych modów się nie zgadza, to proszę o zgłoszenie. 

  • Dodatnia 7
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Czy tej nazwy Unikat nie można zamienić na ilość przetłumaczonych modów, albo jak to jest generowane dla wszystkich, to na Tłumacz?

I drugie pytanie. Odznaki widzi tylko właściciel, lub zaglądający mu w profil. A w awatarze jest akurat wolne miejsce po śrubach. Może by tam te odznaki przenieść? Mnie osobiście by to trochę usatysfakcjonowało.

@Pancerniak77  Masz może zachowany gdzieś wykaz modów które przetłumaczyłem? Tłumaczyłem bez zapamiętywania. Byłbym za niego wdzięczny :018: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Ciężko powiedzieć, ale może @portals będzie w stanie coś z tym zrobić. 

Przeniesienie odznak pod nazwę grupy, do jakiej należy użytkownik wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale wtedy pozostali członkowi forum, którzy nie mają żadnego spolszczenia na swoim koncie, wciąż będą mieli pustą przestrzeń. 

Jestem ciekaw, czy dałoby się przywrócić dawniejsze podsumowanie ilości postów na profilach :063:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby się zrobić tak, aby każdy tłumacz miał możliwość zobaczenia zestawienia, w którym byłaby uwzględniona ilość przezeń spolonizowanych modów, a także w zespole? Po dekadzie (i z racji, że niektórych z nas czas z lekka "posunął"), to mało kto pamięta ilość i jakie mody na klawiaturze wystukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  @tom3kb A jest możliwość, aby te odznaki zmieniły lokalizację z profilu do awataru? W nim jest miejsce po dawnych śrubach. Sam chętnie moje odznaki bym zobaczył właśnie w nim. Bo teraz, to są tak naprawdę, na wpół ukryte. Ilu z forumowiczów zagląda do profili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.